Mów mi Vincent


0 głosy
St. Vincent
Oceń film
0.00

Mów mi Vincent - fabułaFabuła filmu "Mów mi Vincent"Film "Mów mi Vincent" to opowieść o Vincentzie, młodym chłopaku, który wyrusza w podróż, aby odnaleźć swoją tożsamość. Jego przygoda rozpoczyna się w małym miasteczku, gdzie mieszka z rodzicami.

Vincent i jego rodzinaVincent jest synem zamożnego biznesmena, który wychowuje go w duchu tradycyjnych wartości. Jego matka jest zaś osobą bardzo religijną, która wpaja mu wiarę w Boga. Vincent czuje się jednak zagubiony i niezrozumiany przez swoich rodziców.

Vincent wyrusza w podróżVincent postanawia wyruszyć w podróż, aby odnaleźć siebie. W trakcie swojej wędrówki spotyka wielu ludzi, którzy wpływają na jego życie. Poznaje m.in. młodą dziewczynę o imieniu Anna, która wprowadza go w świat sztuki i poezji.

Vincent odkrywa swoją tożsamośćVincent odkrywa, że jego rodzice nie są takimi ludźmi, jakimi się wydają. Dowiaduje się, że jego ojciec ma tajemniczą przeszłość, a jego matka ma skrywane sekrety. W końcu Vincent odkrywa swoją tożsamość i zaczyna akceptować siebie.

ZakończenieVincent wraca do domu i spotyka się z rodzicami. Rozmawia z nimi o swoich odkryciach i wyjaśnia im, że jest inny niż oni. Rodzice przyjmują go z otwartymi ramionami i akceptują go takim, jakim jest. Vincent w końcu odnajduje szczęście i pokój.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Mów mi Vincent obsada
Mów mi Vincent
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia
Czas trwania: 98 min.
Reżyseria: Theodore Melfi
Scenariusz: Theodore Melfi
Produkcja: USA
Premiera:

Mów mi Vincent - gdzie obejrzeć

8 zł
za film
Oglądaj

Mów mi Vincent - Opinie

1 + 5 =

Mów mi Vincent - polecane w tej kategorii

Mów mi Vincent - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne