Labirynt


4 głosy
Prisoners
Oceń film
3.25

Labirynt - fabułaFabuła filmu "Labirynt"Film "Labirynt" to klasyczna opowieść o przygodach młodej dziewczyny, Sarah, która musi stawić czoła władcy królestwa podziemi - Goblin Kingowi. Sarah jest zmuszona do przejścia przez labirynt, aby odzyskać swojego brata, który został porwany przez Goblin Kinga.

PostacieGłówną postacią w filmie jest Sarah, młoda dziewczyna, która jest zmuszona do przejścia przez labirynt, aby odzyskać swojego brata. Wspiera ją w tym Jareth, Goblin King, który jest władcą królestwa podziemi. Sarah spotyka również Hoggle'a, który jest jej przewodnikiem w labiryncie.

Przygody SarahSarah musi przejść przez labirynt, aby odzyskać swojego brata. Podczas swojej podróży spotyka wiele niebezpieczeństw, takich jak potwory i pułapki. Musi również stawić czoła władcy królestwa podziemi - Goblin Kingowi. Sarah musi wykazać się odwagą i wytrwałością, aby odzyskać swojego brata.

ZakończenieSarah w końcu odzyskuje swojego brata i wygrywa z Goblin Kingiem. Jareth zostaje pokonany i Sarah i jej brat wracają do domu. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Sarah i jej brat są razem.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Labirynt obsada
Labirynt
Kategoria: Filmy
Gatunek: Thriller, Kryminał
Czas trwania: 147 min.
Reżyseria: Denis Villeneuve
Scenariusz: Aaron Guzikowski
Produkcja: USA
Premiera: 4 października 2013 (Polska)
30 sierpnia 2013 (świat)

Labirynt - gdzie obejrzeć

od 9,90 zł
za film
Oglądaj

Labirynt - Opinie

1 + 8 =

Labirynt - polecane w tej kategorii

Labirynt - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne