Lincz - fabułaFabuła filmu "Lincz"Film "Lincz" opowiada o grupie mieszkańców małego miasteczka w Alabamie, którzy postanawiają wymierzyć sprawiedliwość własnymi rękami. Wszystko zaczyna się od brutalnego gwałtu, do którego dochodzi w mieście. Ofiarą jest młoda dziewczyna, Tonya Hailey.

Główni bohaterowieGłównymi bohaterami filmu są: sheriff Ed Tom Bell, który jest zmuszony dokonać trudnego wyboru między wykonaniem swojego obowiązku, a wymierzeniem sprawiedliwości, oraz Llewelyn Moss, który znajduje skradziony bagaż zawierający pieniądze i narkotyki.

AntagoniściAntagoniściem w filmie jest Chigurh, psychopatyczny morderca, który jest wynajęty przez gangsterów, aby odzyskać skradziony bagaż. Chigurh jest bezwzględny i bezlitosny, a jego celem jest doprowadzenie do zemsty.

ZakończenieFilm kończy się wieloma tragicznymi wydarzeniami, w których giną wszyscy główni bohaterowie. Sheriff Ed Tom Bell zostaje postawiony przed trudnym wyborem, czy wykonać swój obowiązek i złapać Chigurha, czy też pozwolić mu odejść. Ostatecznie decyduje się na to drugie, po czym opuszcza miasto.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Lincz obsada
Lincz
Kategoria: Filmy
Gatunek: Thriller
Czas trwania: 77 min.
Reżyseria: Krzysztof Łukaszewicz
Scenariusz: Krzysztof Łukaszewicz
Produkcja: Polska
Premiera: 13 maja 2011 (Polska)
13 maja 2010 (świat)

Lincz - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Lincz - Opinie

9 + 6 =

Lincz - polecane w tej kategorii

Lincz - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne