Pokłosie


14 głosy
Pokłosie
Oceń film
3.79

Pokłosie - fabuła

Fabuła filmu "Pokłosie"


Film "Pokłosie" to opowieść o rodzinie, która próbuje odnaleźć się w trudnych okolicznościach. Głównym bohaterem jest Franek Dolas, który po wojnie wraca do swojej rodzinnej wsi. Tam spotyka swoją rodzinę, która przeżyła wojnę, ale nie jest w stanie poradzić sobie z traumą.


Postacie


Franek Dolas to główny bohater filmu. Jest synem wojskowego, który zginął w czasie wojny. Franek wraca do swojej rodzinnej wsi, aby odnaleźć swoją rodzinę i zrozumieć, co się wydarzyło. Jego matka, Helena Dolas, jest wdową po wojskowym. Przeżyła wojnę, ale nie jest w stanie poradzić sobie z traumą. Próbuje zapomnieć o przeszłości i zacząć nowe życie. Jego brat, Janek Dolas, jest młodym chłopakiem, który przeżył wojnę. Jest zagubiony i zdezorientowany. Próbuje zrozumieć, co się wydarzyło i jak poradzić sobie z traumą.


Akcja


Frankowi udaje się odnaleźć swoją rodzinę, ale nie jest w stanie poradzić sobie z traumą. Próbuje zapomnieć o przeszłości i zacząć nowe życie. Wkrótce odkrywa, że jego rodzina jest wplątana w mroczne tajemnice z przeszłości. Franek musi zmierzyć się z trudnymi pytaniami i odkryć prawdę o swojej rodzinie. Film "Pokłosie" to opowieść o rodzinie, która próbuje odnaleźć się w trudnych okolicznościach. Franek musi zmierzyć się z trudnymi pytaniami i odkryć prawdę o swojej rodzinie. Przez cały film bohaterowie muszą stawić czoła trudnym wyborom i odkryć, co jest ważniejsze - przeszłość czy przyszłość.

Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Pokłosie obsada
Pokłosie
Kategoria: Filmy
Gatunek: Thriller, Dramat
Czas trwania: 107 min.
Reżyseria: Władysław Pasikowski
Scenariusz: Władysław Pasikowski
Produkcja: Polska
Premiera: 9 listopada 2012 (Polska)
11 maja 2012 (świat)

Pokłosie - gdzie obejrzeć

od 9,90 zł
za film
Oglądaj
od 29 zł
w abonamencie
Film dostępny w ramach subskrypcji
Oglądaj
9,99 zł
za film
Oglądaj

Pokłosie - Opinie

6 + 3 =
jan, 2023-08-04 08:20:02
ok Odpowiedz

Pokłosie - polecane w tej kategorii

Pokłosie - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne