Inny


2 głosy
El Mal ajeno
Oceń film
5.00

Inny - fabułaFabuła filmu "Inny"Film "Inny" opowiada historię młodego chłopca o imieniu David. Jest on inny od innych dzieci w swojej szkole, ponieważ ma zdolności paranormalne. David ma zdolność widzenia duchów i innych istot, które są niewidoczne dla innych.

David i jego przyjacieleDavid ma dwóch przyjaciół, którzy wiedzą o jego zdolnościach. Są to jego najlepszy przyjaciel, John, oraz jego dziewczyna, Sarah. Oni wspierają go w jego wyjątkowych zdolnościach i pomagają mu w radzeniu sobie z nimi.

Tajemniczy duchKiedy David i jego przyjaciele odkrywają tajemniczy duch, który próbuje zdobyć jego zdolności, wszyscy są zaniepokojeni. Duch jest zły i chce wykorzystać Davida do swoich złych celów. David i jego przyjaciele muszą znaleźć sposób, aby powstrzymać ducha i ocalić Davida.

Walka z duchemDavid i jego przyjaciele muszą znaleźć sposób, aby powstrzymać ducha. W tym celu muszą odkryć jego słabości i wykorzystać je do walki z nim. W końcu udaje im się powstrzymać ducha i ocalić Davida.

Moralne przesłanieFilm "Inny" pokazuje, że nawet jeśli jesteśmy innymi od innych, możemy znaleźć wsparcie wśród naszych przyjaciół. Pokazuje również, że nawet jeśli jesteśmy innymi, możemy walczyć z naszymi słabościami i osiągnąć sukces.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Inny obsada
Inny
Kategoria: Filmy
Gatunek: Thriller, Sci-Fi i fantasy, Dramat
Czas trwania: 107 min.
Reżyseria: Oskar Santos
Scenariusz: Daniel Sánchez Arévalo
Produkcja: Hiszpania
Premiera: 2 września 2011 (Polska)
12 lutego 2010 (świat)

Inny - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Inny - Opinie

2 + 1 =

Inny - polecane w tej kategorii

Inny - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne