W ciemności


7 głosy
In Darkness
Oceń film
4.00

W ciemności - fabułaHistoriaFilm "W ciemności" opowiada historię mężczyzny o imieniu Leopold Socha, który mieszka w Krakowie w czasie II wojny światowej. Socha jest zwykłym śmieciarzem, który zarabia na życie wywożąc śmieci z miasta. Pewnego dnia, gdy wywoży śmieci, odkrywa ukrytą grupę Żydów, którzy ukrywają się w kanalizacji.

Leopold SochaSocha postanawia pomóc ukrywającym się Żydom, mimo że jest to bardzo niebezpieczne. Pomaga im w zdobywaniu jedzenia i wody, a także w ukrywaniu się przed nazistami. Socha staje się ich opiekunem i przywódcą, a jego postawa wzbudza szacunek i podziw wśród ukrywających się Żydów.

Walka o przetrwanieSocha i jego podopieczni muszą walczyć o przetrwanie w ciężkich warunkach. Muszą ukrywać się przed nazistami, którzy szukają Żydów, a także przed innymi ludźmi, którzy chcą ich wykorzystać. Socha i jego podopieczni muszą również zmagać się z trudnymi warunkami życia w kanalizacji.

ZakończenieFilm kończy się szczęśliwie dla Sochy i jego podopiecznych. Pomimo wielu przeciwności, udaje im się przetrwać i wyjść z kanalizacji. Socha i jego podopieczni są wdzięczni za jego odwagę i poświęcenie, które pozwoliło im przetrwać.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - W ciemności obsada
W ciemności
Kategoria: Filmy
Gatunek: Wojenny, Dramat
Czas trwania: 137 min.
Reżyseria: Agnieszka Holland
Scenariusz: David F. Shamoon
Produkcja: Kanada, Niemcy, Polska
Premiera: 5 stycznia 2012 (Polska)
2 września 2011 (świat)

W ciemności - gdzie obejrzeć

Przykro nam, ale nie posiadamy informacji o transmisjach online.

W ciemności - Opinie

5 + 5 =

W ciemności - polecane w tej kategorii

W ciemności - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne