Momentum


2 głosy
Momentum
Oceń film
5.00

Momentum - fabułaFabuła filmu "Momentum"Film "Momentum" to thriller akcji w reżyserii Stephena S. Campana. Główną bohaterką jest Alex Farraday, była agentka CIA, która po ucieczce z więzienia postanawia zemścić się na swoim byłym pracodawcy.

Alex FarradayAlex Farraday jest byłą agentką CIA, która została skazana za przestępstwa, których nie popełniła. Ucieka z więzienia i postanawia zemścić się na swoim byłym pracodawcy. W tym celu wykorzystuje swoje umiejętności i wiedzę, aby doprowadzić do upadku jego organizacji.

Mr. WashingtonMr. Washington jest szefem organizacji, która wykorzystuje technologię do wykonywania nielegalnych działań. Jego celem jest zdobycie tajnego kodu, który pozwoli mu na dostęp do wszystkich systemów informatycznych na świecie.

Główna akcjaAlex Farraday i jej partner, Trey, wykorzystują swoje umiejętności i wiedzę, aby zapobiec Mr. Washingtonowi w jego planach. Muszą zdobyć kod, zanim Mr. Washington go uzyska. W tym celu Alex i Trey wykonują szereg niebezpiecznych misji, w tym włamanie się do systemu informatycznego, aby zdobyć kod.

ZakończenieAlex i Trey udaje się zdobyć kod i uniemożliwić Mr. Washingtonowi jego zdobycie. Alex postanawia zakończyć swoją karierę w CIA i zacząć nowe życie. Film kończy się sceną, w której Alex i Trey wyjeżdżają razem w nieznane.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Momentum obsada
Momentum
Kategoria: Filmy
Gatunek: Thriller, Sensacyjny
Czas trwania: 96 min.
Reżyseria: Stephen S. Campanelli
Scenariusz: Adam Marcus, Debra Sullivan
Produkcja: RPA, USA
Premiera: 9 lipca 2015 (świat)

Momentum - gdzie obejrzeć

od 11 zł
za film
Oglądaj
13 zł
za film
Film dostępny o 2 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Momentum - Opinie

5 + 3 =

Momentum - polecane w tej kategorii

Momentum - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne