Wojna imperiów


4 głosy
Tian Jiang Xiong Shi
Oceń film
3.25

Wojna imperiów - fabułaWojna imperiówFilm "Wojna imperiów" to epicka opowieść o starciu dwóch wielkich mocarstw. Akcja toczy się w świecie fantasy, w którym dwie potężne armie walczą o władzę.

Armia cesarzaCesarz jest władcą jednego z imperiów. Jego armia składa się z wojowników, magów i potężnych stworzeń. Cesarz wierzy, że jego armia jest niezwyciężona i że zwycięży w wojnie.

Armia królaKról jest władcą drugiego imperium. Jego armia składa się z wojowników, magów i potężnych stworzeń. Król wierzy, że jego armia jest niezwyciężona i że zwycięży w wojnie.

StarcieCesarz i król są zdeterminowani, aby zwyciężyć w wojnie. Ich armie spotykają się na polu bitwy i rozpoczyna się epickie starcie. Obie armie walczą z całych sił, ale nikt nie jest w stanie zwyciężyć.

Przybycie bohateraW tym momencie na scenę wkracza bohater. Jest to młody wojownik, który ma nadzieję, że pomoże jednej z armii w zwycięstwie. Bohater wykorzystuje swoje umiejętności i magię, aby pomóc jednej z armii w zwycięstwie.

ZakończenieBohaterowi udaje się pomóc jednej z armii w zwycięstwie. Wojna dobiega końca, a jedno z imperiów zostaje zwycięskim mocarstwem. Bohater zostaje bohaterem obu armii i jest szanowany przez wszystkich.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Wojna imperiów obsada
Wojna imperiów
Kategoria: Filmy
Gatunek: Sensacyjny, Dramat
Czas trwania: 125 min.
Reżyseria: Daniel Lee
Scenariusz: Daniel Lee
Produkcja: Chiny
Premiera: 10 lipca 2015 (Polska)
18 lutego 2015 (świat)

Wojna imperiów - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Wojna imperiów - Opinie

5 + 1 =

Wojna imperiów - polecane w tej kategorii

Wojna imperiów - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne