Patologia


0 głosy
Pathology
Oceń film
0.00

Patologia - fabułaFabuła filmu "Patologia"Film "Patologia" to thriller psychologiczny w reżyserii Matthew Hopkina. Głównym bohaterem jest Will Graham, młody psychiatra, który pracuje w szpitalu psychiatrycznym. Will ma trudne zadanie - musi zdiagnozować pacjenta, który jest podejrzany o popełnienie serii morderstw.

Will GrahamWill Graham jest młodym psychiatrą, który pracuje w szpitalu psychiatrycznym. Jest inteligentny, ale ma trudności w nawiązywaniu kontaktów z innymi ludźmi. Jego zadaniem jest zdiagnozowanie pacjenta, który jest podejrzany o popełnienie serii morderstw.

Dr Hannibal LecterDr Hannibal Lecter jest starszym psychiatrą, który pracuje w tym samym szpitalu co Will. Jest bardzo inteligentny i ma wyjątkowy dar do diagnozowania pacjentów. Jego zadaniem jest pomoc Willowi w zdiagnozowaniu pacjenta.

PacjentPacjentem jest młody mężczyzna, który jest podejrzany o popełnienie serii morderstw. Will i Hannibal muszą zdiagnozować go, aby ustalić, czy jest winny, czy niewinny.

ZakończenieWill i Hannibal w końcu odkrywają prawdę o pacjencie. Okazuje się, że jest on winny i zostaje skazany na dożywocie. Will i Hannibal są zadowoleni z wyniku, ale zdają sobie sprawę, że ich praca ma swoje konsekwencje.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Patologia obsada
Patologia
Kategoria: Filmy
Gatunek: Thriller
Czas trwania: 93 min.
Reżyseria: Marc Schölermann
Scenariusz: Mark Neveldine, Brian Taylor
Produkcja: USA
Premiera: 11 kwietnia 2008 (świat)

Patologia - gdzie obejrzeć

7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj
płatny
Oglądaj

Patologia - Opinie

6 + 1 =

Patologia - polecane w tej kategorii

Patologia - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne