9 mil - fabułaFabuła filmu "9 mil"Film "9 mil" to opowieść o młodym mężczyźnie imieniem John, który wyrusza w podróż, aby odnaleźć swoją przeszłość. John jest wychowywany przez swojego ojca, który jest weteranem wojennym. Ojciec Johna zawsze mówił mu, że jego matka zginęła w wypadku samochodowym, ale John nie jest do końca pewien, czy to prawda.

John wyrusza w podróżJohn postanawia wyruszyć w podróż, aby odkryć prawdę o swojej przeszłości. Podróżuje przez 9 mil, aby dotrzeć do miejsca, w którym mieszkała jego matka. W drodze spotyka wielu ludzi, którzy mają wpływ na jego życie.

Spotkanie z matkąJohn w końcu spotyka swoją matkę, która okazuje się być weteranką wojenną. Dowiaduje się, że jego matka była wojskowym medykiem, który służył w Iraku. John dowiaduje się również, że jego matka została ciężko ranna w wypadku samochodowym, który miał miejsce w Iraku.

ZakończenieJohn i jego matka postanawiają zacząć wszystko od nowa. John zaczyna nowe życie z matką, która jest dla niego jak druga matka. Film kończy się sceną, w której John i jego matka wychodzą razem z domu, aby rozpocząć nowy rozdział w ich życiu.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - 9 mil obsada
9 mil
Kategoria: Filmy
Gatunek: Thriller, Dramat
Czas trwania: 136 min.
Reżyseria: Daniel Monzón
Scenariusz: Daniel Monzón, Jorge Guerricaechevarría
Produkcja: Hiszpania
Premiera: 12 grudnia 2014 (Polska)
29 sierpnia 2014 (świat)

9 mil - gdzie obejrzeć

od 9,90 zł
za film
Oglądaj
11 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

9 mil - Opinie

8 + 1 =

9 mil - polecane w tej kategorii

9 mil - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne