Kariera Nikosia Dyzmy


85 głosy
Kariera Nikosia Dyzmy
Oceń film
3.64

Kariera Nikosia Dyzmy - fabułaFabuła filmu "Kariera Nikosia Dyzmy"Film "Kariera Nikosia Dyzmy" to komedia z 1982 roku, w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. Głównym bohaterem jest Nikoś Dyzma, który jest zwykłym, niezbyt bystrym mężczyzną. Pewnego dnia, po wypadku samochodowym, zostaje wyrzucony z pracy.

Spotkanie z RomanemNikoś postanawia wyjechać do Warszawy, gdzie spotyka Romana, który jest jego dalekim kuzynem. Roman wprowadza go do swojego świata, w którym Nikoś zaczyna odnosić sukcesy.

Kariera NikosiaDzięki swojej naiwności i niezwykłemu szczęściu, Nikoś zaczyna odnosić sukcesy w świecie biznesu. Zostaje prezesem jednej z największych firm w kraju. Jego kariera szybko się rozwija, a on sam staje się coraz bardziej popularny.

Romans z BarbarąWkrótce po przyjeździe do Warszawy, Nikoś poznaje Barbarę, która jest córką jego szefa. Między nimi rodzi się uczucie, które jednak nie jest akceptowane przez rodziców Barbary.

Koniec karieryNikoś zaczyna tracić kontrolę nad swoją karierą, a jego szefowie zaczynają go wykorzystywać. W końcu, po wielu przygodach, Nikoś traci wszystko, co osiągnął.

Happy endNa szczęście, wszystko kończy się dobrze. Nikoś odzyskuje swoją pracę, a on i Barbara mogą w końcu być razem. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Nikoś i Barbara wychodzą razem za mąż.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Kariera Nikosia Dyzmy obsada
Kariera Nikosia Dyzmy
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia, Obyczajowy
Czas trwania: 104 min.
Reżyseria: Jacek Bromski
Scenariusz: Tomasz Kępski
Produkcja: Polska
Premiera: 15 marca 2002 (Polska)
15 marca 2002 (świat)

Kariera Nikosia Dyzmy - gdzie obejrzeć

23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj
9,90 zł
za film
Oglądaj

Kariera Nikosia Dyzmy - Opinie

6 + 6 =
Jan, 2021-08-08 23:10:43
Darmowo Odpowiedz
Jan, 2021-05-09 07:12:22
Film Odpowiedz

Kariera Nikosia Dyzmy - polecane w tej kategorii

Kariera Nikosia Dyzmy - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne