Duże złe wilki


0 głosy
Big Bad Wolves
Oceń film
0.00

Duże złe wilki - fabułaDuże złe wilkiDuże złe wilki to komedia familijna z 2019 roku w reżyserii Alex'a Zamm'a. Film opowiada o trzech rodzinach wilków, które mieszkają w małym miasteczku.

Rodzina Big Bad WolfGłównymi bohaterami są trzy wilki z rodziny Big Bad Wolf. Są to rodzice, Red i Rosie, oraz ich trójka dzieci: Zeke, Zoe i Zane. Rodzina Big Bad Wolf jest znana z tego, że są bardzo złymi wilkami.

Rodzina GoodyDrugą rodziną wilków jest rodzina Goody. Są to rodzice, Granny i Grandpa, oraz ich trójka wnuków: Gertie, Gussie i Gus. Rodzina Goody jest znana z tego, że są bardzo dobrymi wilkami.

Rodzina GreyTrzecią rodziną wilków jest rodzina Grey. Są to rodzice, Grandma i Grandpa, oraz ich trójka wnuków: Grey, Gray i Greta. Rodzina Grey jest znana z tego, że są bardzo neutralnymi wilkami.

FabułaFabuła filmu skupia się na tym, jak trzy rodziny wilków muszą poradzić sobie z problemami, które pojawiają się w ich małym miasteczku. Wszystkie trzy rodziny muszą współpracować, aby rozwiązać problemy i zapobiec katastrofie. W filmie pojawia się również wiele zabawnych sytuacji, które dodają humoru całej historii.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Duże złe wilki obsada
Duże złe wilki
Kategoria: Filmy
Gatunek: Thriller
Czas trwania: 110 min.
Reżyseria: Aharon Keshales, Navot Papushado
Scenariusz: Aharon Keshales, Navot Papushado
Produkcja: Izrael
Premiera: 7 marca 2014 (Polska)
21 kwietnia 2013 (świat)

Duże złe wilki - gdzie obejrzeć

od 9,90 zł
za film
Oglądaj
11 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Duże złe wilki - Opinie

7 + 10 =

Duże złe wilki - polecane w tej kategorii

Duże złe wilki - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne