Ocalona


0 głosy
Survivor
Oceń film
0.00

Ocalona - fabułaFabuła filmu "Ocalona"Film "Ocalona" opowiada historię młodej dziewczyny o imieniu Malorie. Malorie jest zmuszona do przetrwania w świecie, w którym ludzie są atakowani przez tajemnicze istoty. Malorie i jej przyjaciele muszą znaleźć bezpieczne miejsce, zanim te istoty ich dopadną.

Malorie i jej przyjacieleMalorie jest wspierana przez swojego przyjaciela Toma, który jest jej najlepszym przyjacielem i jedynym, który wierzy w jej marzenia. Tom wspiera Malorie w jej wysiłkach, aby znaleźć bezpieczne miejsce.

Malorie ma również innych przyjaciół, w tym Julesa, który jest jej najlepszym przyjacielem od dzieciństwa. Jules jest zawsze gotowy do pomocy Malorie w jej wysiłkach, aby znaleźć bezpieczne miejsce.

Walka o przetrwanieMalorie i jej przyjaciele muszą walczyć o przetrwanie w świecie, w którym ludzie są atakowani przez tajemnicze istoty. Muszą znaleźć bezpieczne miejsce, zanim te istoty ich dopadną.

Malorie i jej przyjaciele muszą również stawić czoła wielu innym wyzwaniom, takim jak brak żywności, brak wody i brak bezpiecznego schronienia. Muszą również stawić czoła wielu innym niebezpieczeństwom, takim jak ludzie, którzy chcą ich skrzywdzić.

Happy endMalorie i jej przyjaciele w końcu znajdują bezpieczne miejsce, w którym mogą się schronić. Dzięki wspólnym wysiłkom Malorie i jej przyjaciół udaje się ocalić ich życie i przetrwać w świecie, w którym ludzie są atakowani przez tajemnicze istoty.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Ocalona obsada
Ocalona
Kategoria: Filmy
Gatunek: Thriller, Sensacyjny
Czas trwania: 92 min.
Reżyseria: James McTeigue
Scenariusz: Philip Shelby
Produkcja: USA, Wielka Brytania
Premiera: 21 maja 2015 (świat)

Ocalona - gdzie obejrzeć

11 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj
od 8 zł
za film
Film dostępny też w pakiecie Cineman VOD (opłata miesięczna)
Film dostępny też w pakiecie Cineman VOD HD (opłata miesięczna)
Oglądaj

Ocalona - Opinie

2 + 8 =

Ocalona - polecane w tej kategorii

Ocalona - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne