Klucz Salamandry


0 głosy
Pyataya kazn
Oceń film
0.00

Klucz Salamandry - fabułaFabuła filmu "Klucz Salamandry"Film "Klucz Salamandry" to przygodowa komedia, w której głównymi bohaterami są trzy przyjaciółki: Lola, Carmen i Nerea.

Lola i jej przyjaciółkiLola jest młodą, energiczną dziewczyną, która uwielbia przygody. Carmen i Nerea to jej najlepsze przyjaciółki, które są zawsze gotowe do wspierania jej w najbardziej szalonych pomysłach.

Tajemniczy Klucz SalamandryWszystko zaczyna się, gdy Lola odkrywa tajemniczy Klucz Salamandry. Przyjaciółki postanawiają odkryć, do czego służy ten klucz. Wkrótce odkrywają, że klucz jest częścią skomplikowanego planu, który ma na celu ocalenie świata.

Podróż do przeszłościAby zrealizować swój plan, dziewczyny muszą podróżować w czasie. Wyruszają w podróż do przeszłości, aby odnaleźć skarby, które pomogą im w ocaleniu świata. Podczas swojej podróży spotykają wielu interesujących ludzi, którzy pomagają im w ich misji.

Walka z czasemDziewczyny muszą walczyć z czasem, aby zdążyć przed złymi ludźmi, którzy chcą wykorzystać moc Klucza Salamandry do złych celów. W końcu udaje im się odnaleźć skarby i zapobiec zagładzie świata.

Moralne przesłanieFilm "Klucz Salamandry" to przygoda pełna humoru i przygód, ale ma też głębsze przesłanie. Pokazuje, że przyjaźń i współpraca są najważniejsze w walce z przeciwnościami losu.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Klucz Salamandry obsada
Klucz Salamandry
Kategoria: Filmy
Gatunek: Sensacyjny
Czas trwania: 110 min.
Reżyseria: Aleksandr Yakimchuk
Scenariusz: Sergei Bondarenko, Igor Shpritz i in.
Produkcja: Holandia, Rosja, USA
Premiera: 14 grudnia 2010 (świat)

Klucz Salamandry - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj

Klucz Salamandry - Opinie

4 + 4 =

Klucz Salamandry - polecane w tej kategorii

Klucz Salamandry - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne