Dom zły


3 głosy
Dom zły
Oceń film
5.00

Dom zły - fabułaFabuła filmu "Dom zły"Film "Dom zły" to horror psychologiczny w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego. Głównymi bohaterami są: Ewa, jej mąż Adam oraz ich syn Kuba.

Ewa i Adam postanawiają przeprowadzić się do starego domu na wsi. Niestety, okazuje się, że dom jest nawiedzony. Zaczynają pojawiać się dziwne zjawiska, a Kuba zaczyna mieć koszmary.

Ewa i Adam szybko orientują się, że dom jest opętany przez złe siły. Próbują dowiedzieć się, co się stało w tym domu, aby znaleźć sposób na pozbycie się złego ducha.

Próby pozbycia się złego duchaEwa i Adam szukają pomocy u lokalnego księdza, który wierzy, że dom jest opętany przez złe siły. Ksiądz próbuje wypędzić złego ducha, ale jego próby okazują się bezskuteczne.

Ewa i Adam postanawiają zwrócić się o pomoc do znachora, który wierzy, że dom jest opętany przez duchy zmarłych. Znachor przeprowadza rytuał, który ma pozbyć się złego ducha.

Konfrontacja z złym duchemEwa i Adam postanawiają zmierzyć się z złym duchem. Przygotowują się do konfrontacji, ale zły duch okazuje się silniejszy. W końcu Ewa i Adam odkrywają, że zły duch jest duchem ich syna, który zginął w wypadku samochodowym.

Kuba przyznaje się do swojej winy i prosi rodziców o wybaczenie. Ewa i Adam wybaczają mu i wspólnie próbują znaleźć sposób na pozbycie się złego ducha.

Happy endEwa i Adam wspólnie próbują znaleźć sposób na pozbycie się złego ducha. W końcu udaje im się go pokonać i odzyskać spokój. Rodzina może wreszcie zacząć nowe życie w domu, który wcześniej był opętany przez złe siły.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Dom zły obsada
Dom zły
Kategoria: Filmy
Gatunek: Thriller, Kryminał, Dramat
Czas trwania: 106 min.
Reżyseria: Wojciech Smarzowski
Scenariusz: Wojciech Smarzowski, Łukasz Kośmicki
Produkcja: Polska
Premiera: 16 września 2009 (świat)

Dom zły - gdzie obejrzeć

30 zł
w pakiecie
Oglądaj
9,99 zł
w abonamencie
Oglądaj
od 4,90 zł
za film
Oglądaj
5 zł
za film
Oglądaj
od 6,90 zł
za film
Oglądaj
od 9,99 zł
za film
Oglądaj

Dom zły - Opinie

10 + 7 =

Dom zły - polecane w tej kategorii

Dom zły - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne