Fotograf


2 głosy
Fotograf
Oceń film
3.00

Fotograf - fabułaFabuła filmu "Fotograf"Film "Fotograf" to historia młodego fotografa, który wyrusza w podróż, aby odnaleźć swoje miejsce na świecie. Głównym bohaterem jest Robert Kincaid, który jest profesjonalnym fotografem. Robert wyrusza w podróż, aby sfotografować most w Iowa.

Spotkanie z FrancescaPodczas swojej podróży Robert spotyka Francescę Johnson, która jest młodą, samotną matką. Francesca i Robert zaczynają się zaprzyjaźniać, a ich relacja staje się coraz bardziej intymna. Robert i Francesca zaczynają spędzać coraz więcej czasu razem, a ich uczucia do siebie rosną.

KonfliktKonflikt pojawia się, gdy mąż Francesca, Richard Johnson, wraca do domu. Richard jest zazdrosny o relację między Robertem a Francescą i nie chce, aby ich związek się rozwijał. Robert i Francesca muszą zmierzyć się z trudnymi wyborami, aby zdecydować, co dalej z ich związkiem.

ZakończenieFilm kończy się szczęśliwie. Robert i Francesca postanawiają poślubić się i wyjeżdżają razem w podróż po świecie. Richard zgadza się na ich związek i wyraża swoje błogosławieństwo. Robert i Francesca są szczęśliwi i wiedzą, że ich miłość jest silniejsza niż wszystko inne.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Fotograf obsada
Fotograf
Kategoria: Filmy
Gatunek: Thriller, Kryminał, Sensacyjny
Czas trwania: 107 min.
Reżyseria: Waldemar Krzystek
Scenariusz: Waldemar Krzystek, Krzysztof Kopka
Produkcja: Polska
Premiera: 9 stycznia 2015 (Polska)
17 września 2014 (świat)

Fotograf - gdzie obejrzeć

9,90 zł
za film
Oglądaj
14,99 zł
w pakiecie
Film dostępny w pakiecie Multi (opłata miesięczna) - dla klientów T-Mobile pierwszy miesiąc za darmo
Oglądaj
7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Fotograf - Opinie

8 + 4 =

Fotograf - polecane w tej kategorii

Fotograf - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne