Siostra twojej siostry


0 głosy
Your Sister's Sister
Oceń film
0.00

Siostra twojej siostry - fabułaFabuła filmu "Siostra twojej siostry"Film "Siostra twojej siostry" opowiada historię trzech sióstr: Tessy, Annie i Brynn. Tessa jest starsza i bardziej odpowiedzialna, Annie jest młodsza i bardziej impulsywna, a Brynn jest najmłodsza i najbardziej zagubiona.

TessaTessa jest starszą siostrą i odpowiedzialną opiekunką swoich młodszych sióstr. Jest zaradna i pracowita, ale czasami ma trudności z okazywaniem uczuć. Pracuje jako kelnerka w lokalnym barze, aby utrzymać rodzinę.

AnnieAnnie jest młodszą siostrą i najbardziej impulsywną z trójki. Jest zazdrosna o Tessę i często wpada w tarapaty. Próbuje znaleźć swoje miejsce w świecie i znaleźć swoją tożsamość.

BrynnBrynn jest najmłodszą siostrą i najbardziej zagubioną. Jest bardzo wrażliwa i często czuje się niezrozumiana. Próbuje znaleźć swoje miejsce w rodzinie i znaleźć swoją tożsamość.

FabułaGdy Tessa dowiaduje się, że jej ojciec ma nieślubną córkę, postanawia odnaleźć ją i zaprosić do domu. Wkrótce pojawia się w ich życiu Ryn, która okazuje się być ich siostrą. Siostry muszą zmierzyć się z wieloma wyzwaniami, aby zaakceptować Ryn i odnaleźć swoje miejsce w rodzinie. W trakcie tej podróży odkrywają, że wszystkie mają wspólne marzenia i cele.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Siostra twojej siostry obsada
Siostra twojej siostry
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia, Dramat, Obyczajowy
Czas trwania: 86 min.
Reżyseria: Lynn Shelton
Scenariusz: Lynn Shelton
Produkcja: USA
Premiera: 23 lipca 2013 (Polska)
11 września 2011 (świat)

Siostra twojej siostry - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
od 5 zł
za film
Film dostępny też w pakiecie Cineman VOD (opłata miesięczna)
Film dostępny też w pakiecie Cineman VOD HD (opłata miesięczna)
Oglądaj

Siostra twojej siostry - Opinie

1 + 7 =

Siostra twojej siostry - polecane w tej kategorii

Siostra twojej siostry - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne