Żegnaj blondyneczko


1 głosy
Bye bye blondie
Oceń film
3.00

Żegnaj blondyneczko - fabułaŻegnaj blondyneczko - opis fabułyFilm "Żegnaj blondyneczko" to komedia romantyczna w reżyserii Roberta Luketica. Główną bohaterką jest Sandy, która postanawia zmienić swoje życie.

Sandy - główna bohaterkaSandy to młoda kobieta, która mieszka w małym miasteczku. Jest znudzona swoim życiem i postanawia zmienić swoje życie. Postanawia zmienić swój wygląd i zaczyna nosić blond włosy. Wkrótce staje się znana jako "Blondyneczka".

Spotkanie z Dave'mSandy spotyka Dave'a, który jest zafascynowany jej nowym wyglądem. Dave jest zamożnym biznesmenem, który przyjeżdża do miasteczka, aby odpocząć. Sandy i Dave zaczynają się spotykać i zakochują w sobie.

Przeszkody na drodze do szczęściaNiestety, ich związek nie jest łatwy. Dave ma narzeczoną, która nie jest zadowolona z jego związku z Sandy. Dodatkowo, Sandy ma wątpliwości, czy Dave naprawdę ją kocha, czy tylko jest zainteresowany jej nowym wyglądem.

Happy endSandy i Dave muszą zmierzyć się z wieloma przeszkodami, aby znaleźć szczęście. Na szczęście, wszystko kończy się dobrze i Sandy i Dave są w stanie zbudować trwały związek. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Sandy i Dave są szczęśliwymi parą.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Żegnaj blondyneczko obsada
Żegnaj blondyneczko
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia, Dramat
Czas trwania: 94 min.
Reżyseria: Virginie Despentes
Scenariusz: Virginie Despentes
Produkcja: Francja
Premiera: 7 października 2011 (świat)

Żegnaj blondyneczko - gdzie obejrzeć

6,90 zł
za film
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Żegnaj blondyneczko - Opinie

2 + 8 =

Żegnaj blondyneczko - polecane w tej kategorii

Żegnaj blondyneczko - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne