Martwe pole


0 głosy
Angle mort
Oceń film
0.00

Martwe pole - fabułaFabuła filmu "Martwe pole"Film "Martwe pole" to opowieść o grupie ludzi, którzy zostają wplątani w niebezpieczną sytuację. Głównym bohaterem jest John, który wraz ze swoim przyjacielem, Mike'm, wyrusza w podróż do miasteczka, w którym miało miejsce tajemnicze zdarzenie.

John i MikeJohn i Mike są przyjaciółmi od dzieciństwa. Obaj są ciekawi świata i chcą poznać tajemnice, które skrywa miasteczko. Wyruszają w podróż, aby odkryć, co tak naprawdę się tam wydarzyło.

Tajemnicze miasteczkoGdy John i Mike dotrą do miasteczka, odkryją, że jest ono opanowane przez tajemniczą grupę ludzi. Mieszkańcy miasteczka są przerażeni i boją się wyjawić, co się tam wydarzyło. John i Mike postanawiają zbadać sprawę i odkryć, co tak naprawdę się stało.

Walka o przetrwanieJohn i Mike zaczynają odkrywać, że miasteczko jest opanowane przez grupę ludzi, którzy są w stanie wykorzystać wszelkie środki, aby osiągnąć swoje cele. Przyjaciele muszą walczyć o przetrwanie, aby odkryć prawdę i powstrzymać zło.

ZakończenieJohn i Mike muszą stawić czoła wielu przeciwnościom, aby odkryć prawdę i powstrzymać zło. W końcu udaje im się odkryć, co tak naprawdę się stało w miasteczku i powstrzymać zło. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym John i Mike są bohaterami.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Martwe pole obsada
Martwe pole
Kategoria: Filmy
Gatunek: Thriller
Czas trwania: 76 min.
Reżyseria: Dominic James
Scenariusz: Martin Girard
Produkcja: Kanada
Premiera: 25 lutego 2011 (świat)

Martwe pole - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Oglądaj

Martwe pole - Opinie

8 + 3 =

Martwe pole - polecane w tej kategorii

Martwe pole - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne