Okruchy wspomnień


0 głosy
Shattered
Oceń film
0.00

Okruchy wspomnień - fabułaFabuła filmu "Okruchy wspomnień"Film "Okruchy wspomnień" opowiada historię młodej kobiety, Amelii, która po śmierci matki odkrywa, że jej rodzina ma długą i skomplikowaną historię. Amelia postanawia odkryć prawdę o swojej rodzinie i wyrusza w podróż, aby odnaleźć odpowiedzi.

PostacieGłówną postacią w filmie jest Amelia, młoda kobieta, która po śmierci matki postanawia odkryć prawdę o swojej rodzinie. W jej podróży towarzyszy jej przyjaciel, który wspiera ją w poszukiwaniu odpowiedzi.

W filmie pojawia się również postać matki Amelii, która zmarła, zanim Amelia odkryła prawdę o swojej rodzinie. Matka Amelii pozostawiła jej wskazówki, które pomogą jej w odkryciu prawdy.

AkcjaAmelia wyrusza w podróż, aby odkryć prawdę o swojej rodzinie. Podczas swojej podróży spotyka wielu ludzi, którzy mają wiedzę na temat jej rodziny. Amelia odkrywa, że jej rodzina ma długą i skomplikowaną historię, która ma wpływ na jej własne życie.

W trakcie swojej podróży Amelia odkrywa, że jej rodzina ma powiązania z wieloma innymi rodzinami, które mają wpływ na jej życie. Amelia musi zmierzyć się z wieloma trudnymi wyborami, aby odkryć prawdę o swojej rodzinie.

Na koniec Amelia odkrywa prawdę o swojej rodzinie i jej historii. Odkrywa również, że jej matka pozostawiła jej wskazówki, które pomogły jej w odkryciu prawdy. Amelia zrozumiała, że jej rodzina ma wielkie znaczenie dla jej życia i postanawia wykorzystać to do budowania lepszej przyszłości.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Okruchy wspomnień obsada
Okruchy wspomnień
Kategoria: Filmy
Gatunek: Thriller
Czas trwania: 93 min.
Reżyseria: Wolfgang Petersen
Scenariusz: Wolfgang Petersen, Richard Neely
Produkcja: USA
Premiera: Luty 1991 (świat)

Okruchy wspomnień - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj

Okruchy wspomnień - Opinie

1 + 10 =

Okruchy wspomnień - polecane w tej kategorii

Okruchy wspomnień - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne