Wiedźma wojny


0 głosy
Rebelle
Oceń film
0.00

Wiedźma wojny - fabułaFabuła filmu "Wiedźma wojny""Wiedźma wojny" to film fantasy z 2019 roku, w którym główną rolę odgrywa Freya, wiedźma i królowa Asgardu. Freya jest władczynią nad światem magii i wojny. Jej celem jest zdobycie wszystkich trzech artefaktów, które pozwolą jej zapanować nad całym światem.

Freya i jej armiaFreya wyrusza wraz ze swoją armią wojowników, aby zdobyć artefakty. W jej armii są m.in. jej brat, król Asgardu, oraz jej wierny sługa, który jest w stanie przywołać potężne istoty z innych światów. Freya i jej armia walczą z wieloma przeciwnikami, w tym z ludźmi, elfami i innymi istotami magicznymi.

Przyjaciele FreiFreya ma też przyjaciół, którzy jej pomagają w walce. Są to m.in. jej przyjaciółka, która jest w stanie przywołać potężne istoty z innych światów, oraz jej brat, który jest w stanie przywołać potężne istoty z innych światów.

Walka o artefaktyFreya i jej armia walczą o artefakty, które pozwolą jej zapanować nad całym światem. W walce biorą udział również jej przyjaciele i wierni słudzy. Freya musi stawić czoła wielu przeciwnikom, aby zdobyć artefakty i zapanować nad całym światem.

ZakończenieFreya i jej armia walczą dzielnie, aby zdobyć artefakty i zapanować nad całym światem. W końcu udaje im się zdobyć wszystkie trzy artefakty i Freya zostaje królową całego świata. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Freya i jej przyjaciele cieszą się z wygranej.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Wiedźma wojny obsada
Wiedźma wojny
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Wojenny
Czas trwania: 90 min.
Reżyseria: Kim Nguyen
Scenariusz: Kim Nguyen
Produkcja: Kanada
Premiera: 17 lutego 2012 (świat)

Wiedźma wojny - gdzie obejrzeć

19,90 zł
w abonamencie
Film dostępny w usłudze VOD+ (opłata miesięczna) - pierwsze 30 dni bezpłatnie
Oglądaj

Wiedźma wojny - Opinie

2 + 7 =

Wiedźma wojny - polecane w tej kategorii

Wiedźma wojny - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne