Fot: AAPimages / Shutterstock.com

Spectre - fabuła

Dla Bonda (Daniel Craig) nadchodzi czas ostatecznej konfrontacji z wszechpotężną, międzynarodową organizacją przestępczą - SPECTRE i jej przywódcą, Ernstem Stavro Blofeldem (Christof Waltz). 


Agent, po otrzymaniu niejednoznacznej informacji na temat swojej przeszłości, podejmuje ryzykowną misję w Meksyku, gdzie trwa akurat karnawał śmierci podczas tradycyjnego święta zmarłych. W tej demonicznej scenerii rozegra się jedna z niebezpiecznych akcji przeprowadzonych przez 007. Kolejny trop zaprowadza Bonda do Rzymu, gdzie ocala przed śmiercią Lucię Sciarrę (Monica Bellucci), piękną wdowę po włoskim przestępcy. Z jej pomocą dowiaduje się o terminie i miejscu tajnego spotkania członków SPECTRE. Kiedy udaje mu się tam dotrzeć i spojrzeć w twarz szefowi organizacji, Blofeldowi, zostaje zdemaskowany i musi ratować się ucieczką. W pościg za nim wyrusza brutalny najemnik.


Działania Bonda kwestionuje nowy szef rządowego centrum bezpieczeństwa Wielkiej Brytanii, który podaje w wątpliwość sens istnienia samej agencji i jej metody działania. Nowy dowódca MI6 (Ralph Fiennes) ma więc w nim trudnego przeciwnika. 


James Bond dociera do ukrywającego się w odosobnieniu, swojego dawnego wroga, Mr White’a. Ten, w zamian za zapewnienie ochrony swojej córce, zdradza agentowi wiele istotnych szczegółów, mogących pomóc w rozpracowaniu SPECTRE, a sam popełnia samobójstwo. 


Bond odnajduje dziewczynę, ale w to samo miejsce docierają również wysłannicy Blofelda. Odbicie jej z rąk przestępców nie należy do łatwych zadań. Po śmiertelnym pojedynku z najemnikami organizacji SPECTRE, agent 007 dociera do samego Blofelda. Ostateczna starcie z wrogiem rozegra się w Londynie. 


Top: AAPimages / Shutterstock.com
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Spectre obsada

Spectre - obsada

C / Max Denbigh - Spectre
C / Max Denbigh
Andrew Scott
Ernst Stavro Blofeld - Spectre
Ernst Stavro Blofeld
Christoph Waltz
James Bond - Spectre
James Bond
Daniel Craig
Lucia Sciarra - Spectre
Lucia Sciarra
Monica Bellucci
M - Spectre
M
Ralph Fiennes
Madeleine Swann - Spectre
Madeleine Swann
Léa Seydoux
Pełna obsada »
Spectre
Kategoria: Filmy
Gatunek: Sensacyjny
Czas trwania: 142 min.
Reżyseria: Sam Mendes
Scenariusz: John Logan, Robert Wade, Neal Purvis, Jez Butterworth
Produkcja: USA / Wielka Brytania
Premiera: 26 października 2015

Spectre - gdzie obejrzeć

od 9,99 zł
za film
Oglądaj
od 9,99 zł
za film
Oglądaj

Spectre - Opinie

8 + 2 =

Spectre - polecane w tej kategorii

Spectre - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne