Życie to nie bajka


0 głosy
Das Leben ist nichts für Feiglinge
Oceń film
0.00

Życie to nie bajka - fabułaŻycie to nie bajka - opis fabułyŻycie to nie bajka to film opowiadający o losach trzech sióstr - Elli, Annie i Jess. Każda z nich ma swoje własne marzenia i cele, które chce osiągnąć.

Ella - marzy o karierzeElla jest najstarszą z sióstr. Marzy o karierze w branży muzycznej. Pracuje jako kelnerka, aby zarobić pieniądze na swoje marzenia. Próbuje swoich sił w konkursach muzycznych, ale nie zawsze jej się udaje.

Annie - chce zostać aktorkąAnnie jest średnią siostrą. Chce zostać aktorką i wyjeżdża do Los Angeles, aby zrealizować swoje marzenia. Tam poznaje nowych ludzi i zaczyna pracować w branży filmowej.

Jess - chce zostać pisarkąJess jest najmłodszą siostrą. Chce zostać pisarką i wyjeżdża do Nowego Jorku, aby zrealizować swoje marzenia. Tam poznaje nowych ludzi i zaczyna pracować w branży literackiej.

Przeszkody na drodze do realizacji marzeńWszystkie trzy siostry spotykają się z wieloma przeszkodami na drodze do realizacji swoich marzeń. Muszą zmierzyć się z trudnościami, jakie niesie życie, aby osiągnąć swoje cele.

ZakończenieFilm kończy się szczęśliwie. Siostry odnajdują swoje miejsce w świecie i realizują swoje marzenia. Pokazuje, że nawet w trudnych sytuacjach można odnaleźć szczęście.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Życie to nie bajka obsada
Życie to nie bajka
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Obyczajowy
Czas trwania: 93 min.
Reżyseria: André Erkau
Scenariusz: Gernot Gricksch
Produkcja: Niemcy
Premiera: 29 września 2012 (świat)

Życie to nie bajka - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Film dostępny też w usłudze VOD+ (opłata miesięczna) - pierwsze 30 dni bezpłatnie
Oglądaj

Życie to nie bajka - Opinie

6 + 9 =

Życie to nie bajka - polecane w tej kategorii

Życie to nie bajka - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne