Królowa kasyna


0 głosy
L'homme qu'on aimait trop
Oceń film
0.00

Królowa kasyna - fabułaFabuła filmu "Królowa kasyna"Film "Królowa kasyna" to historia o kobiecie, która postanawia zmienić swoje życie i zostać królową kasyna. Główną bohaterką jest Molly Bloom, która po ukończeniu studiów prawniczych postanawia zostać profesjonalną pokerzystką.

Molly BloomMolly Bloom jest młodą, ambitną kobietą, która chce zarobić dużo pieniędzy. Przez wiele lat uczy się gry w pokera i zaczyna organizować wyścigi konne. Wkrótce zaczyna organizować wystawne gry w pokera, które przyciągają bogatych i sławnych graczy.

Rozwój wydarzeńMolly Bloom zaczyna zarabiać duże pieniądze, ale wkrótce zostaje aresztowana przez FBI za udział w nielegalnych grach w pokera. Molly zostaje skazana na grzywnę i wyrok więzienia. Po wyjściu z więzienia Molly postanawia zmienić swoje życie i zostać królową kasyna.

Koniec filmuMolly Bloom zaczyna organizować legalne gry w pokera i zaczyna zarabiać duże pieniądze. Wkrótce staje się jedną z najbardziej znanych i szanowanych kobiet w branży hazardowej. Molly odnosi sukces i staje się królową kasyna. Film kończy się sceną, w której Molly wygrywa turniej pokerowy i zostaje okrzyknięta królową kasyna.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Królowa kasyna obsada
Królowa kasyna
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 116 min.
Reżyseria: André Téchiné
Scenariusz: André Téchiné, Cédric Anger
Produkcja: Francja
Premiera: 21 maja 2014 (świat)

Królowa kasyna - gdzie obejrzeć

od 9,90 zł
za film
Oglądaj
11 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Królowa kasyna - Opinie

4 + 4 =

Królowa kasyna - polecane w tej kategorii

Królowa kasyna - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne