Locke - fabułaFabuła filmu "Locke"Film "Locke" opowiada historię Ivana Locke'a, który jest szanowanym budowlańcem i pracuje nad jednym z największych projektów w swojej karierze. W dniu, w którym ma zostać ukończony, Ivan decyduje się opuścić budowę i udać się do Londynu.

Postać Ivana Locke'aIvan Locke jest głównym bohaterem filmu. Jest szanowanym budowlańcem, który pracuje nad jednym z największych projektów w swojej karierze. Jest mężem i ojcem dwójki dzieci, którym poświęca cały swój czas. Jest człowiekiem, który wierzy w to, że wszystko da się zaplanować i wszystko da się zrobić.

Przyczyna wyjazdu IvanaIvan postanawia opuścić budowę i udać się do Londynu, ponieważ jest tam kobieta, która jest w ciąży z jego dzieckiem. Ivan postanawia poświęcić się i zająć się swoim dzieckiem, nawet jeśli oznacza to, że musi zerwać z pracą.

Podróż IvanaPodczas podróży do Londynu Ivan musi poradzić sobie z wieloma problemami. Musi rozwiązać konflikt między swoim szefem a pracownikami, zmierzyć się z własnymi wyrzutami sumienia i zmierzyć się z własnymi lękami. Musi również poradzić sobie z presją, jaką wywiera na niego jego rodzina.

ZakończenieIvan w końcu dociera do Londynu i spotyka się z kobietą, która jest w ciąży z jego dzieckiem. Ivan postanawia poświęcić się i zająć się swoim dzieckiem, nawet jeśli oznacza to, że musi zerwać z pracą. Film kończy się sceną, w której Ivan i jego dziecko spacerują po plaży.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Locke obsada
Locke
Kategoria: Filmy
Gatunek: Thriller, Dramat
Czas trwania: 85 min.
Reżyseria: Steven Knight
Scenariusz: Steven Knight
Produkcja: USA, Wielka Brytania
Premiera: 11 kwietnia 2014 (Polska)
2 września 2013 (świat)

Locke - gdzie obejrzeć

7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Locke - Opinie

4 + 1 =

Locke - polecane w tej kategorii

Locke - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne