Przepis na życie


4 głosy
Przepis na życie
Oceń film
4.00

Przepis na życie - fabułaFabuła serialu "Przepis na życie"Serial "Przepis na życie" opowiada o losach trzech przyjaciółek: Ani, Magdy i Kasi. Każda z nich ma inne życiowe priorytety i marzenia. Ania jest zakochana w swoim szefie, Magda pragnie zostać sławną aktorką, a Kasia chce założyć własną restaurację.

AniaAnia jest młodą, ambitną kobietą, która pracuje w agencji reklamowej. Jest zakochana w swoim szefie, ale nie wie, jak zwrócić jego uwagę. Próbuje zmienić swój wygląd i zachowanie, aby zaimponować swojemu szefowi.

MagdaMagda jest aktorką, która próbuje zaistnieć w świecie sztuki. Pragnie zostać sławną aktorką, ale jej kariera nie idzie tak, jakby sobie tego życzyła. Próbuje znaleźć swoje miejsce w świecie sztuki i zdobyć uznanie.

KasiaKasia jest założycielką restauracji. Jej marzeniem jest stworzenie własnego biznesu. Próbuje znaleźć odpowiednią lokalizację i zdobyć fundusze na otwarcie restauracji. Próbuje również znaleźć odpowiednią kadrę, aby zapewnić swojej restauracji sukces.

Serial "Przepis na życie" opowiada o przygodach trzech przyjaciółek, które próbują zrealizować swoje marzenia. Przyjaciółki wspierają się wzajemnie i wspólnie próbują osiągnąć sukces.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Przepis na życie obsada
Przepis na życie
Kategoria: Seriale
Gatunek: Obyczajowy, Komediowy
Czas trwania: 43 min.
Reżyseria: Michał Rogalski, Łukasz Wiśniewski
Scenariusz: Agnieszka Pilaszewska
Produkcja: Polska
Premiera: 6 marca 2011

Przepis na życie - gdzie obejrzeć

od 8 zł
w pakiecie
Oglądaj

Przepis na życie - Opinie

3 + 5 =

Przepis na życie - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne