Sekrety Charliego


0 głosy
Selon Charlie
Oceń film
0.00

Sekrety Charliego - fabułaFabuła filmu "Sekrety Charliego"Film "Sekrety Charliego" to opowieść o młodym chłopcu o imieniu Charlie, który mieszka w małym miasteczku. Charlie ma wielu przyjaciół, ale jego najlepszym przyjacielem jest jego brat bliźniak, Sam. Charlie i Sam są bardzo blisko siebie i wspólnie przeżywają wiele przygód.

Tajemnica CharliegoCharlie ma tajemnicę, której nikt nie wie. Pewnego dnia, gdy Charlie i Sam są na spacerze, spotykają tajemniczego mężczyznę o imieniu Mr. Smith. Mr. Smith wyjaśnia Charliemu, że jest on wyjątkowy i ma niezwykłe zdolności. Charlie dowiaduje się, że jest w stanie przenosić się w czasie i przestrzeni.

Podróż w czasieCharlie i Sam postanawiają wykorzystać swoje zdolności i wyruszają w podróż w czasie. Podczas swojej podróży odkrywają wiele tajemnic i sekretów. Przeżywają wiele przygód i spotykają wielu interesujących ludzi.

ZakończenieCharlie i Sam muszą stawić czoła wielu przeciwnościom, aby odkryć prawdę o swoich zdolnościach. W końcu odkrywają, że ich zdolności są wyjątkowe i mogą być wykorzystane do dobra. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Charlie i Sam są w stanie wykorzystać swoje zdolności do pomocy innym.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Sekrety Charliego obsada
Sekrety Charliego
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Komedia
Czas trwania: 110 min.
Reżyseria: Nicole Garcia
Scenariusz: Jacques Fieschi, Nicole Garcia, Frédéric Bélier-Garcia
Produkcja: Francja
Premiera: 20 maja 2006 (świat)

Sekrety Charliego - gdzie obejrzeć

Przykro nam, ale nie posiadamy informacji o transmisjach online.

Sekrety Charliego - Opinie

7 + 3 =

Sekrety Charliego - polecane w tej kategorii

Sekrety Charliego - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne