Pościg we mgle


0 głosy
Pościg we mgle
Oceń film
0.00

Pościg we mgle - fabułaPościg we mgleFilm "Pościg we mgle" to kryminalna historia, która rozgrywa się w małym miasteczku w południowo-zachodniej Francji. Głównym bohaterem jest policjant, Pierre Niemans, który zostaje wysłany do miasteczka, aby rozwiązać zagadkę morderstwa.

Kiedy Niemans przybywa do miasteczka, jego przyjaciel, Max Kerkerian, ostrzega go, że miejsce jest pełne tajemniczych zdarzeń. Niemans zaczyna śledztwo, ale szybko okazuje się, że jest ono bardziej skomplikowane, niż się spodziewał.

Tajemniczy mordercaNiemans odkrywa, że morderca zamordował już trzy osoby i zamierza zabić kolejną. Wszystkie ofiary miały coś wspólnego z tajemniczymi wydarzeniami, które miały miejsce w mieście. Niemans zaczyna śledztwo, ale szybko okazuje się, że morderca jest o krok przed nim.

PościgNiemans i jego partnerka, Anne, wyruszają w pościg za mordercą. Śledztwo prowadzi ich do tajemniczego lasu, gdzie zostają otoczeni przez gęstą mgłę. Wkrótce okazuje się, że morderca jest bliżej, niż się spodziewali.

FinaleW końcu Niemans i Anne odkrywają, że mordercą jest ich dawny przyjaciel, Jean-Louis Schiffer. Schiffer ucieka, ale Niemans i Anne są w stanie go dopaść i zatrzymać. W końcu morderca zostaje aresztowany, a Niemans i Anne wracają do domu.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Pościg we mgle obsada
Pościg we mgle
Kategoria: Filmy
Gatunek: Thriller, Kryminał, Dramat
Czas trwania: 98 min.
Reżyseria: Bertrand Tavernier
Scenariusz: Jerzy Kromolowski, Mary Olson-Kromolowski
Produkcja: Francja, USA
Premiera: 7 lutego 2009 (świat)

Pościg we mgle - gdzie obejrzeć

4,90 zł
za film
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Pościg we mgle - Opinie

3 + 2 =

Pościg we mgle - polecane w tej kategorii

Pościg we mgle - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne