Kret - fabułaFabuła filmu "Kret"Film "Kret" to opowieść o przygodach małego chłopca o imieniu Kret. Jest on wyjątkowy, ponieważ jest jedynym dzieckiem w swojej wiosce, które ma zdolność do wykorzystywania magii. Kret jest bardzo ciekawy świata i chce poznać jego tajemnice.

Kret i jego przyjacieleKret ma wielu przyjaciół, którzy wspierają go w jego przygodach. Są to: jego przyjaciel, krasnal Kiko, który jest jego najlepszym przyjacielem; jego brat, który jest zazdrosny o jego magię; oraz jego przyjaciółka, która jest zazdrosna o jego przyjaźń z Kiko.

Podróż KretaKret wyrusza w podróż, aby odkryć tajemnice magii. Podczas swojej podróży spotyka wielu przyjaciół i wrogów. Przyjaciele pomagają mu w jego przygodach, a wrogowie próbują go powstrzymać. Kret musi stawić czoła wielu wyzwaniom, aby odkryć tajemnice magii.

Koniec filmuKret odkrywa, że magia jest wszędzie i może być wykorzystywana do dobra. Dzięki swojej odwadze i determinacji Kret odkrywa tajemnice magii i zostaje uznany za bohatera. Wszyscy jego przyjaciele są dumni z niego i cieszą się, że mogli go wspierać w jego przygodach.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Kret obsada
Kret
Kategoria: Filmy
Gatunek: Thriller
Czas trwania: 104 min.
Reżyseria: Rafael Lewandowski
Scenariusz: Rafael Lewandowski, Iwo Kardel
Produkcja: Francja, Polska
Premiera: 5 sierpnia 2011 (Polska)
5 sierpnia 2011 (świat)

Kret - gdzie obejrzeć

od 4,90 zł
za film
Oglądaj

Kret - Opinie

2 + 5 =

Kret - polecane w tej kategorii

Kret - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne