Paintball


0 głosy
Paintball
Oceń film
0.00

Paintball - fabułaFabuła filmu "Paintball"Film "Paintball" to komedia akcji, w której głównymi bohaterami są trzy przyjaciółki - Anna, Marta i Ola. Przyjaciółki postanawiają wybrać się na wycieczkę do lasu, aby odpocząć od codziennych obowiązków. Niestety, ich wyprawa zamienia się w niezapomnianą przygodę, gdyż w lesie spotykają grupę młodych ludzi, którzy organizują grę paintball. Przyjaciółki postanawiają dołączyć do gry, jednak nie wiedzą, że w grze biorą udział również dwaj złoczyńcy, którzy szukają skradzionego skarbu.

Walka o skarbGdy przyjaciółki dołączają do gry, złoczyńcy postanawiają wykorzystać tę okazję i wykorzystać je do odnalezienia skarbu. Przyjaciółki muszą zmierzyć się z złoczyńcami w paintballu, aby ocalić skarb. W trakcie gry przyjaciółki muszą wykazać się sprytem i odwagą, aby pokonać złoczyńców i ocalić skarb.

ZakończenieW końcu przyjaciółki pokonują złoczyńców i odnajdują skarb. Wszystko kończy się szczęśliwie, a przyjaciółki wracają do domu z nowymi umiejętnościami i doświadczeniami. Film "Paintball" to zabawna i pełna akcji komedia, która z pewnością zapadnie w pamięć widzom.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Paintball obsada
Paintball
Kategoria: Filmy
Gatunek: Thriller, Sensacyjny
Czas trwania: 85 min.
Reżyseria: Daniel Benmayor
Scenariusz: Mario Schoendorff
Produkcja: Hiszpania
Premiera: 6 sierpnia 2010 (Polska)
24 kwietnia 2009 (świat)

Paintball - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj

Paintball - Opinie

1 + 8 =

Paintball - polecane w tej kategorii

Paintball - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne