Sin City 2: Damulka warta grzechu


0 głosy
Sin City: A Dame to Kill For
Oceń film
0.00

Sin City 2: Damulka warta grzechu - fabułaFabuła filmu "Sin City 2: Damulka warta grzechu"Film "Sin City 2: Damulka warta grzechu" to kontynuacja kultowego filmu noir z 2005 roku. Akcja filmu rozgrywa się w fikcyjnym mieście Basin City, zwanym również Sin City.

Główni bohaterowieGłównymi bohaterami filmu są Dwight McCarthy, Nancy Callahan, John Hartigan, Marv i Ava Lord. Dwight McCarthy to były policjant, który poświęca się ochronie Nancy Callahan, która jest jego dawną miłością. John Hartigan to były policjant, który poświęca się ochronie Nancy. Marv to postać, która pojawia się w pierwszej części filmu i jest znana z tego, że jest niezłomnym bohaterem. Ava Lord to postać, która pojawia się w drugiej części filmu i jest znana z tego, że jest złą kobietą.

FabułaFabuła filmu skupia się na Dwightu McCarthy, który próbuje chronić Nancy Callahan przed złymi ludźmi. Dwight i Nancy są wspierani przez Johna Hartigana, Marva i Avę Lord. Dwight i Nancy muszą stawić czoła wielu przeciwnościom, aby ocalić miasto przed złem. W filmie pojawia się wiele scen akcji, które są wspierane przez piękne zdjęcia i efekty specjalne.

ZakończenieFilm kończy się happy endem, w którym Dwight i Nancy są w stanie ocalić miasto przed złem. Wszyscy główni bohaterowie są w stanie zakończyć swoje przygody i zacząć nowe życie. Film kończy się sceną, w której Dwight i Nancy są szczęśliwi i wygląda na to, że ich miłość będzie trwać wiecznie.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Sin City 2: Damulka warta grzechu obsada
Sin City 2: Damulka warta grzechu
Kategoria: Filmy
Gatunek: Thriller, Kryminał, Sensacyjny
Czas trwania: 102 min.
Reżyseria: Robert Rodriguez
Scenariusz: Robert Rodriguez, Frank Miller
Produkcja: USA
Premiera: 5 września 2014 (Polska)
19 sierpnia 2014 (świat)

Sin City 2: Damulka warta grzechu - gdzie obejrzeć

23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Sin City 2: Damulka warta grzechu - Opinie

7 + 3 =

Sin City 2: Damulka warta grzechu - polecane w tej kategorii

Sin City 2: Damulka warta grzechu - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne