Jack Strong


16 głosy
Jack Strong
Oceń film
3.13

Jack Strong - fabułaFabuła filmu "Jack Strong"Film "Jack Strong" to opowieść o szpiegowskiej misji, która ma na celu zapobiec wybuchowi III wojny światowej. Głównym bohaterem jest pułkownik Jack Strong, który jest wysłany do Polski, aby zapobiec wybuchowi konfliktu.

Jack StrongJack Strong jest pułkownikiem wywiadu wojskowego. Jest zdeterminowany, aby zapobiec wybuchowi III wojny światowej. Jego misja wymaga od niego wykonania wielu trudnych zadań, w tym infiltracji wrogiego obozu, zdobycia informacji i wykonania misji sabotażowej.

Komandor KuklinskiKomandor Kuklinski jest wysokim rangą oficerem w polskim wywiadzie wojskowym. Jest on współpracownikiem Jacka i wspiera go w jego misji. Jest on również odpowiedzialny za zapewnienie bezpieczeństwa Jackowi i jego misji.

KonfliktJack i Komandor Kuklinski muszą stawić czoła wielu przeciwnościom, aby zapobiec wybuchowi III wojny światowej. Muszą zmierzyć się z wrogimi siłami, które chcą wykorzystać broń jądrową do zdobycia władzy. Jack i Komandor Kuklinski muszą wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, aby pokonać wroga i zapobiec wybuchowi wojny.

ZakończenieJack i Komandor Kuklinski w końcu pokonują wroga i zapobiegają wybuchowi III wojny światowej. Ich misja zostaje uznana za sukces i są nagradzani za swoje wybitne osiągnięcia. Film kończy się sceną, w której Jack i Komandor Kuklinski są szczęśliwi, że udało im się zapobiec wybuchowi wojny.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Jack Strong obsada
Jack Strong
Kategoria: Filmy
Gatunek: Thriller
Czas trwania: 122 min.
Reżyseria: Władysław Pasikowski
Scenariusz: Władysław Pasikowski
Produkcja: Polska
Premiera: 7 lutego 2014 (Polska)
7 lutego 2014 (świat)

Jack Strong - gdzie obejrzeć

od 9,90 zł
za film
Oglądaj
od 5,99 zł
za film
Oglądaj
10 zł
za film
Oglądaj
30 zł
w pakiecie
Oglądaj
9 zł
za film
Oglądaj
od 7,99 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Jack Strong - Opinie

7 + 10 =

Jack Strong - polecane w tej kategorii

Jack Strong - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne