Nie oglądaj się


1 głosy
Ne te retourne pas
Oceń film
3.00

Nie oglądaj się - fabułaFabuła filmu "Nie oglądaj się"Film "Nie oglądaj się" opowiada historię młodego chłopaka o imieniu John. Jest on studentem wyższej uczelni, który ma wielkie marzenia o zostaniu pisarzem. Pewnego dnia John spotyka dziewczynę o imieniu Sarah. Jest ona piękną, młodą kobietą, która wygląda jakby wyjechała z innego świata.

John i SarahJohn i Sarah szybko się zaprzyjaźniają i zaczynają spędzać ze sobą coraz więcej czasu. John zaczyna odkrywać, że Sarah ma dziwne zdolności, które pozwalają jej przenikać do innych światów. Sarah wyjaśnia Johnowi, że jej zdolności są wynikiem jej pochodzenia.

Przygoda Johna i SarahJohn i Sarah postanawiają wyruszyć w podróż, aby odkryć prawdę o Sarah i jej pochodzeniu. Podczas swojej podróży odkrywają, że Sarah jest częścią starożytnego plemienia, które posiada magiczne zdolności. John i Sarah muszą stawić czoła wielu niebezpieczeństwom, aby odkryć prawdę o Sarah i jej pochodzeniu.

ZakończenieJohn i Sarah w końcu odkrywają prawdę o Sarah i jej pochodzeniu. Dowiadują się, że Sarah jest częścią starożytnego plemienia, które posiada magiczne zdolności. John i Sarah postanawiają wykorzystać swoje zdolności, aby pomóc innym i walczyć z złem. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym John i Sarah są razem i cieszą się swoim życiem.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Nie oglądaj się obsada
Nie oglądaj się
Kategoria: Filmy
Gatunek: Thriller
Czas trwania: 106 min.
Reżyseria: Marina de Van
Scenariusz: Marina de Van, Jacques Akchoti
Produkcja: Belgia, Francja, Luksemburg, Włochy
Premiera: 17 września 2010 (Polska)
16 maja 2009 (świat)

Nie oglądaj się - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
za darmo
Film dostępny za darmo dla zarejestrowanych użytkowników
Oglądaj

Nie oglądaj się - Opinie

8 + 8 =

Nie oglądaj się - polecane w tej kategorii

Nie oglądaj się - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne