Układ zamknięty


4 głosy
Układ zamknięty
Oceń film
3.25

Układ zamknięty - fabułaFabuła filmu "Układ zamknięty"Film "Układ zamknięty" to thriller psychologiczny w reżyserii Davida Finchera. Głównymi bohaterami są Edward Norton i Brad Pitt.

Edward Norton jako JackJack jest młodym mężczyzną, który zostaje wciągnięty w tajemniczy układ. Zostaje zmuszony do wykonania zadania, którego nie może odmówić. Musi zabić człowieka, którego nie zna.

Brad Pitt jako TylerTyler jest przyjacielem Jacka, który wprowadza go w tajemniczy układ. Jest on jednocześnie przywódcą grupy, która wykonuje zadania za pieniądze. Tyler wierzy, że wszystko, co robi, jest słuszne i ma na celu dobro wszystkich.

Przebieg akcjiJack zostaje wciągnięty w układ, w którym musi wykonać zadanie, którego nie może odmówić. Wkrótce odkrywa, że jego zadanie jest częścią większego planu, który ma na celu zniszczenie jego życia. Jack musi zdecydować, czy będzie walczył, czy też podda się układowi.

ZakończenieJack postanawia walczyć z układem i odkrywa, że jego przyjaciel Tyler jest odpowiedzialny za cały plan. W końcu Jack pokonuje Tylera i uwalnia się od układu. Film kończy się sceną, w której Jack i Tyler spotykają się na cmentarzu, gdzie Jack wyjaśnia mu, że układ został zamknięty.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Układ zamknięty obsada
Układ zamknięty
Kategoria: Filmy
Gatunek: Thriller
Czas trwania: 115 min.
Reżyseria: Ryszard Bugajski
Scenariusz: Mirosław Piepka, Michał S. Pruski
Produkcja: Polska
Premiera: 5 kwietnia 2013 (Polska
świat)

Układ zamknięty - gdzie obejrzeć

od 4,80 zł
za film
Film dostępny też w usłudze VOD+ (opłata miesięczna) - pierwsze 30 dni bezpłatnie
Dostępna opcja: Taniej dzięki BLIK
Oglądaj
płatny
Oglądaj
7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Układ zamknięty - Opinie

3 + 6 =

Układ zamknięty - polecane w tej kategorii

Układ zamknięty - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne