Fot: Kraft74 / Shutterstock.com

Quantum of Solace


0 głosy
Quantum of Solace
Oceń film
0.00

Quantum of Solace - fabuła

Rozpoczęta podczas ostatniej misji walka wywiadowcza i poniekąd także prywatny akt zemsty Bonda na tajemniczym osobniku o pseudonimie Mr White skutkują ujęciem tego przestępcy. Szybko jednak okazuje się, że macki wrogiej organizacji sięgają bardzo głęboko. Mr White ma sprzymierzeńców nawet w agencji MI6 i tuż po przewiezieniu go do aresztu zostaje odbity. Zarówno James Bond (Daniel Craig), jak i inni agenci, a nawet sama szefowa wywiadu, M. (Judy Dench), nie mogą czuć się w Londynie bezpiecznie. 


Bond udaje się na Haiti, dokąd prowadzą tropy działalności rozpracowywanych przez niego wrogów. Tam, po wygranej w śmiertelnym pojedynku sam na sam, agent podszywa się pod kogoś innego, by dotrzeć do wierzchołka siatki przestępczej. Nie spodziewał się jednak, jak potężna jest to organizacja. Znów musi patrzeć na śmierć życzliwych mu osób – pięknej łączniczki i oddanego mu współpracownika. 


Z czasem sam Bond staje się także obiektem obserwowanym przez... jego własną agencję, MI6. Szefowa nie dowierza mu, ogranicza możliwość operowania w terenie i zarzuca, że działa na własną rękę. Uważa także, że powoduje nim chęć osobistego rewanżu za śmierć bliskiej mu kobiety. Na Bonda poluje również CIA, ale po raz kolejny z opresji ratuje go przyjaciel, Felix Leiter, amerykański agent.


Bond postanawia doprowadzić misję do końca. Może zawierzyć tylko sobie i Camille (Olga Kurylenko), kobiecie skrzywdzonej w przeszłości i szukającej zemsty na dwóch mężczyznach, którzy stają się ich wspólnymi wrogami. Jednym z nich jest bezwzględny biznesmen i szef przestępczej organizacji, Dominic Greene (Mathieu Amalric). Drugi to równie brutalny człowiek, wojskowy, pułkownik samozwańczej armii w Boliwii. James Bond i towarzysząca mu Camille próbują przeszkodzić obu przestępcom w zawarciu drańskiego interesu na odosobnionych, pustynnych terenach Ameryki Południowej. 


Top: Kraft74 / Shutterstock.com
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Quantum of Solace obsada
Quantum of Solace
Kategoria: Filmy
Gatunek: Sensacyjny
Czas trwania: 102 min.
Reżyseria: Marc Forster
Scenariusz: Robert Wade, Neal Purvis, Paul Haggis
Produkcja: USA / Wielka Brytania
Premiera: 29 października 2008

Quantum of Solace - zwiastuny

Quantum of Solace - gdzie obejrzeć

płatny
Film dostępny w ramach abonamentu u dostawcy cyfrowej telewizji, mającego w swojej ofercie HBO GO
Film dostępny w ramach subskrypcji
Oglądaj
25 zł
w pakiecie
Dostęp w pakiecie Polsat Box Go HBO
Oglądaj
25 zł
w pakiecie
Oglądaj
55 zł
w pakiecie
Oglądaj

Quantum of Solace - Opinie

8 + 10 =

Quantum of Solace - polecane w tej kategorii

Quantum of Solace - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne