Co robimy w ukryciu


1 głosy
What We Do in the Shadows
Oceń film
5.00

Co robimy w ukryciu - fabułaFabuła filmu "Co robimy w ukryciu"Film "Co robimy w ukryciu" to komedia romantyczna w reżyserii Taiki Waititi. Głównymi bohaterami są Vicky i Ben, którzy poznają się na imprezie i postanawiają zacząć spotykać się w ukryciu.

Vicky i BenVicky jest młodą kobietą, która pracuje jako prawniczka w dużej firmie. Jest zamknięta w sobie i ma trudności z otwarciem się na innych. Ben jest artystą, który pracuje w sklepie z antykami. Jest spontaniczny i pełen energii.

Spotkanie w ukryciuVicky i Ben postanawiają spotykać się w ukryciu, aby uniknąć plotek i złośliwych komentarzy. Zaczynają od wspólnych wycieczek, a następnie odwiedzają swoje ulubione miejsca. Ich związek staje się coraz bardziej intymny, a oni coraz bardziej zaangażowani w swoje uczucia.

PrzeszkodyVicky i Ben muszą zmierzyć się z wieloma przeszkodami, aby ich związek mógł przetrwać. Muszą zmierzyć się z presją społeczną, która nie akceptuje ich związku. Muszą również poradzić sobie z problemami w pracy i w rodzinie.

ZakończenieVicky i Ben muszą zdecydować, czy chcą dalej spotykać się w ukryciu, czy też otworzyć się na świat i pokazać swoje uczucia. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Vicky i Ben decydują się otworzyć na świat i pokazać swoje uczucia.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Co robimy w ukryciu obsada
Co robimy w ukryciu
Kategoria: Filmy
Gatunek: Horror, Komedia
Czas trwania: 86 min.
Reżyseria: Jemaine Clement, Taika Waititi
Scenariusz: Jemaine Clement, Taika Waititi
Produkcja: Nowa Zelandia
Premiera: 27 lutego 2015 (Polska)
19 stycznia 2014 (świat)

Co robimy w ukryciu - gdzie obejrzeć

9,90 zł
za film
Oglądaj
30 zł
w pakiecie
Oglądaj
od 6,90 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Co robimy w ukryciu - Opinie

9 + 9 =

Co robimy w ukryciu - polecane w tej kategorii

Co robimy w ukryciu - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne