Testament Nobla


0 głosy
Nobels testamente
Oceń film
0.00

Testament Nobla - fabułaFabuła filmu "Testament Nobla"Film "Testament Nobla" to opowieść o młodym naukowcu, który odkrywa tajemnicę zaginionego testamentu Alfreda Nobla. Głównym bohaterem jest David, który po śmierci swojego dziadka otrzymuje zadanie odkrycia tajemniczego testamentu.

David i jego przyjacieleDavid wraz ze swoimi przyjaciółmi, którzy są również naukowcami, wyrusza w podróż, aby odnaleźć testament. Wraz z nimi wyrusza również jego przyjaciółka, która jest dziennikarką. W trakcie swojej podróży spotykają wielu ludzi, którzy pomagają im w odkryciu tajemnicy.

Tajemniczy wrógPodczas swojej wyprawy David i jego przyjaciele spotykają tajemniczego wroga, który również szuka testamentu. Przeciwnik jest bardzo potężny i ma wielu ludzi, którzy mu pomagają. David i jego przyjaciele muszą zmierzyć się z wieloma przeciwnościami, aby odnaleźć testament.

Odkrycie testamentuPo wielu przygodach i niebezpieczeństwach David i jego przyjaciele odkrywają testament. Okazuje się, że testament zawiera wiele tajemnic, które mogą zmienić świat. David i jego przyjaciele muszą zmierzyć się z wieloma przeciwnościami, aby zapobiec złym ludziom wykorzystania tajemnic zawartych w testamencie.

ZakończenieDavid i jego przyjaciele walczą z wieloma przeciwnościami, aby zapobiec złym ludziom wykorzystania tajemnic zawartych w testamencie. W końcu udaje im się odnaleźć testament i zapobiec jego wykorzystaniu. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, a David i jego przyjaciele są bohaterami, którzy uratowali świat.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Testament Nobla obsada
Testament Nobla
Kategoria: Filmy
Gatunek: Thriller, Dramat
Czas trwania: 90 min.
Reżyseria: Peter Flinth
Scenariusz: Pernilla Oljelund
Produkcja: Szwecja
Premiera: 2 marca 2012 (świat)

Testament Nobla - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Film dostępny też w usłudze VOD+ (opłata miesięczna) - pierwsze 30 dni bezpłatnie
Oglądaj
7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Testament Nobla - Opinie

3 + 5 =

Testament Nobla - polecane w tej kategorii

Testament Nobla - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne