Terrorysta


1 głosy
Cleanskin
Oceń film
3.00

Terrorysta - fabułaTerrorystaFilm "Terrorysta" to opowieść o młodym mężczyźnie, który postanawia za wszelką cenę zemścić się na swoim wrogu. Głównym bohaterem jest młody mężczyzna imieniem Ahmed. Jest on członkiem grupy terrorystycznej, która planuje zamach na wielką metropolię.

AhmedAhmed jest młodym mężczyzną, który pochodzi z biednej rodziny. Jego rodzina została zamordowana przez wroga, który nazywa się Abu. Ahmed postanawia zemścić się na Abu i jego grupie terrorystycznej.

Grupa terrorystycznaGrupa terrorystyczna, do której należy Ahmed, planuje zamach na wielką metropolię. Grupa składa się z kilku członków, w tym Ahmeda, Abu i jego pomocnika, który nazywa się Ali. Grupa ma zamiar użyć broni biologicznej, aby zniszczyć miasto.

PrzygotowaniaAhmed i jego grupa przygotowują się do zamachu. Przygotowują broń biologiczną, planują trasę i ustalają szczegóły. Ahmed jest coraz bardziej zdeterminowany, aby zemścić się na Abu.

ZemstaAhmed i jego grupa w końcu wyruszają w drogę. Ich celem jest zamach na wielką metropolię. Ahmed zamierza zemścić się na Abu i jego grupie terrorystycznej. Czy Ahmedowi uda się zemścić? Czy uda mu się powstrzymać grupę terrorystyczną? Tego dowiemy się, oglądając film "Terrorysta".
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Terrorysta obsada
Terrorysta
Kategoria: Filmy
Gatunek: Sensacyjny, Thriller
Czas trwania: 108 min.
Reżyseria: Hadi Hajaig
Scenariusz: Hadi Hajaig
Produkcja: Wielka Brytania
Premiera: 9 marca 2012 (świat)

Terrorysta - gdzie obejrzeć

7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Terrorysta - Opinie

9 + 8 =

Terrorysta - polecane w tej kategorii

Terrorysta - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne