Merlin i władca smoków


1 głosy
Merlin and the War of the Dragons
Oceń film
5.00

Merlin i władca smoków - fabułaFabuła filmu "Merlin i władca smoków"Film "Merlin i władca smoków" to opowieść o młodym czarodzieju Merlinie, który wyrusza w podróż, aby zapobiec zagładzie królestwa. Wraz z nim wyrusza jego przyjaciel, książę Artur.

Merlin i Artur wyruszają w poszukiwaniu tajemniczego artefaktu, który może pomóc im w walce z władcą smoków. W trakcie swojej podróży spotykają wielu przyjaciół, którzy pomagają im w ich misji.

Przyjaciele Merlina i ArturaMerlin i Artur spotykają wielu przyjaciół, którzy pomagają im w ich misji. Wśród nich są: księżniczka Guinevere, która jest zakochana w Arturze, oraz mądry starzec, który doradza im w ich wyprawie.

Dołącza do nich również druid, który wspiera ich w walce z władcą smoków. Wraz z druidem poznają tajemniczy świat magii, który pomaga im w ich misji.

Walka z władcą smokówMerlin i Artur w końcu docierają do władcy smoków. Władca smoków jest potężnym magiem, który chce zniszczyć królestwo. Merlin i Artur muszą zjednoczyć siły, aby pokonać władcę smoków.

W końcu Merlin i Artur odnajdują tajemniczy artefakt, który pomaga im w walce z władcą smoków. Dzięki swojej magii i współpracy z przyjaciółmi, Merlin i Artur pokonują władcę smoków i ratują królestwo.

ZakończeniePo pokonaniu władcy smoków, Merlin i Artur wracają do królestwa. Książę Artur zostaje królem, a Merlin staje się jego najbardziej zaufanym doradcą. Wszyscy żyją długo i szczęśliwie.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Merlin i władca smoków obsada
Merlin i władca smoków
Kategoria: Filmy
Gatunek: Sci-Fi i fantasy, Przygodowy
Czas trwania: 88 min.
Reżyseria: Mark Atkins
Scenariusz: Jon Macy
Produkcja: USA
Premiera: 25 listopada 2008 (świat)

Merlin i władca smoków - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Merlin i władca smoków - Opinie

7 + 1 =

Merlin i władca smoków - polecane w tej kategorii

Merlin i władca smoków - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne