Poprawczak


14 głosy
Dog Pound
Oceń film
4.50

Poprawczak - fabułaFabuła filmu "Poprawczak"Film "Poprawczak" to opowieść o młodym chłopcu, który trafia do poprawczaka. Jego imię to Mike. Mike jest zmuszony do przebywania w poprawczaku, gdzie spotyka innych młodych ludzi, którzy mają podobne problemy.

Mike i jego nowi przyjacieleMike szybko zaprzyjaźnia się z grupą młodych ludzi, którzy również przebywają w poprawczaku. Wśród nich są: John, który jest liderem grupy, oraz jego przyjaciele: Sarah, która jest bardzo inteligentna i ma wielkie serce, oraz Joe, który jest bardzo odważny i zawsze gotowy do pomocy.

Walka o wolnośćMike i jego nowi przyjaciele postanawiają uciec z poprawczaka. W tym celu wykorzystują swoje umiejętności i wiedzę, aby znaleźć sposób na ucieczkę. W trakcie swojej przygody spotykają różnych ludzi, którzy im pomagają.

ZakończenieMike i jego przyjaciele udaje się uciec z poprawczaka. W trakcie swojej przygody odkrywają, że wolność jest najważniejsza i że nie można jej stracić. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Mike i jego przyjaciele są wolni i mogą cieszyć się życiem.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Poprawczak obsada
Poprawczak
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 91 min.
Reżyseria: Kim Chapiron
Scenariusz: Kim Chapiron, Jeremie Delon
Produkcja: Francja, Kanada, Wielka Brytania
Premiera: 24 kwietnia 2010 (świat)

Poprawczak - gdzie obejrzeć

9,99 zł
w abonamencie
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj
od 5 zł
za film
Oglądaj

Poprawczak - Opinie

4 + 6 =

Poprawczak - polecane w tej kategorii

Poprawczak - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne