Chce się żyć


1 głosy
Chce się żyć
Oceń film
1.00

Chce się żyć - fabułaFabuła filmu "Chce się żyć"Film "Chce się żyć" opowiada historię młodego chłopaka o imieniu Maciek. Jest on uczniem liceum i mieszka w małym miasteczku. Maciek ma wielu przyjaciół, którzy są dla niego bardzo ważni.

KonfliktMaciek zaczyna mieć problemy w szkole, gdy jego nauczycielka, pani Kowalska, zaczyna go nękać. Nauczycielka wykorzystuje swoją pozycję, aby wymusić na Macieku, by ten zrobił to, czego ona chce. Maciek jest zmuszony do wykonywania nielegalnych czynności, które mogą mieć dla niego poważne konsekwencje.

PostacieW filmie występuje również jego przyjaciel, Tomek. Tomek jest bardzo wsparciem dla Macieka i pomaga mu w trudnych sytuacjach. Jest on również jedyną osobą, która wie o problemach Macieka.

Rozwiązanie konfliktuMaciek i Tomek postanawiają zmierzyć się z panią Kowalską i walczą o swoje prawa. W końcu udaje im się pokonać nauczycielkę i uwolnić się od jej wpływu.

Moralne przesłanieFilm "Chce się żyć" pokazuje, że nawet w trudnych sytuacjach można znaleźć wyjście. Pokazuje również, że przyjaźń i wsparcie są bardzo ważne w życiu. Film uczy, że należy walczyć o swoje prawa i nie dać się zastraszyć.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Chce się żyć obsada
Chce się żyć
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Obyczajowy
Czas trwania: 107 min.
Reżyseria: Maciej Pieprzyca
Scenariusz: Maciej Pieprzyca
Produkcja: Polska
Premiera: 11 października 2013 (Polska)
25 sierpnia 2013 (świat)

Chce się żyć - gdzie obejrzeć

od 4,90 zł
za film
Oglądaj
za darmo
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Chce się żyć - Opinie

10 + 4 =

Chce się żyć - polecane w tej kategorii

Chce się żyć - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne