Niebezpieczny poker


0 głosy
Gutshot Straight
Oceń film
0.00

Niebezpieczny poker - fabułaNiebezpieczny poker - zarys fabułyNiebezpieczny poker to film akcji z 2019 roku, w którym głównymi bohaterami są: John, jego brat Mike oraz ich przyjaciel Sam.

John i MikeJohn i Mike są braci, którzy pochodzą z biednej rodziny. Kiedy ich ojciec zostaje aresztowany, bracia postanawiają zarobić pieniądze, aby go wykupić. Postanawiają więc wziąć udział w niebezpiecznym pokera.

SamSam jest przyjacielem Johna i Mike'a. Jest doświadczonym graczem pokera i wie, jak wygrać. Postanawia pomóc braciom w zarobieniu pieniędzy.

PrzygotowaniaJohn, Mike i Sam przygotowują się do gry w pokera. Uczą się strategii i taktyki, aby mieć jak największe szanse na wygraną.

RozgrywkaBracia i ich przyjaciel w końcu rozpoczynają grę. Gra jest bardzo niebezpieczna, ponieważ przeciwnicy są bardzo doświadczeni i nie cofną się przed niczym, aby wygrać.

Zwrot akcjiW trakcie gry dochodzi do zwrotu akcji. Przeciwnicy okazują się być bardziej niebezpieczni, niż się spodziewali. John, Mike i Sam muszą zmienić swoją strategię, aby wygrać.

FinaleW finale John, Mike i Sam muszą stawić czoła swoim przeciwnikom i wygrać grę. Czy uda im się wygrać i wykupić ojca? Przekonajcie się sami!
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Niebezpieczny poker obsada
Niebezpieczny poker
Kategoria: Filmy
Gatunek: Sensacyjny, Thriller
Czas trwania: 89 min.
Reżyseria: Justin Steele
Scenariusz: Jerry Rapp
Produkcja: USA
Premiera: 11 października 2014 (świat)

Niebezpieczny poker - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Film dostępny też w usłudze VOD+ (opłata miesięczna) - pierwsze 30 dni bezpłatnie
Oglądaj
7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Niebezpieczny poker - Opinie

9 + 10 =

Niebezpieczny poker - polecane w tej kategorii

Niebezpieczny poker - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne