Bliski wróg


0 głosy
Enemies closer
Oceń film
0.00

Bliski wróg - fabułaFabuła filmu "Bliski wróg"Film "Bliski wróg" to thriller psychologiczny w reżyserii Marka Tondera. Głównymi bohaterami są: John, jego żona Sarah oraz ich sąsiad, który okazuje się być agentem CIA.

John i SarahJohn i Sarah są małżeństwem, które mieszka w małym miasteczku. Ich życie jest spokojne i szczęśliwe, aż do momentu, gdy pojawia się ich nowy sąsiad.

Nowy sąsiadNowy sąsiad, który przybywa do miasteczka, okazuje się być agentem CIA. Jego zadaniem jest znalezienie i zatrzymanie terrorysty, który ukrywa się w mieście. Agent wykorzystuje Johna i Sarah do wykonania swojej misji.

Walka o przetrwanieJohn i Sarah zostają wplątani w niebezpieczną grę, w której ich życie jest zagrożone. Muszą walczyć o przetrwanie, a także ochronę swojej rodziny.

ZakończenieJohn i Sarah muszą zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu, aby ocalić siebie i swoją rodzinę. W końcu udaje im się pokonać terrorystę i ocalić miasteczko. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym John i Sarah mogą cieszyć się spokojnym życiem.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Bliski wróg obsada
Bliski wróg
Kategoria: Filmy
Gatunek: Sensacyjny
Czas trwania: 90 min.
Reżyseria: Peter Hyams
Scenariusz: Eric Bromberg, James Bromberg
Produkcja: USA, Wielka Brytania
Premiera: 4 grudnia 2013 (świat)

Bliski wróg - gdzie obejrzeć

30 zł
w pakiecie
Oglądaj
9,99 zł
w abonamencie
Oglądaj
9 zł
za film
Oglądaj
od 9,99 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Bliski wróg - Opinie

9 + 5 =

Bliski wróg - polecane w tej kategorii

Bliski wróg - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne