Fot: Kraft74 / Shutterstock.com

Camille

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Camille jest sprzymierzeńcem Bonda w walce z Dominikiem Greene'em, ich wspólnym wrogiem. Jak podejrzewa Bond, Camille jest agentką boliwijskiego wywiadu. Odważna i wytrwała. Chce dokonać zemsty na generale Medrano, boliwijskim dyktatorze, który na jej oczach (kiedy Camille była dzieckiem) zgwałcił jej matkę i siostrę, a następnie zabił je obie. Medrano jest także zabójcą jej ojca.


WYGLĄD


Camille to ładna brunetka o ciemnej karnacji. Szczupła, wysportowana, atrakcyjna. Ma sprężyste ciało. 


BIOGRAFIA


Traumatyczne wydarzenia z dzieciństwa ukształtowały Camille. Poznajemy ją jako kobietę zdecydowaną na wszystko, byle tylko dopaść zabójcę swojej rodziny, generała Medrano. Aby tego dokonać, Camille zbliża się do Dominika Greene’a, wysoko postawionego członka organizacji przestępczej Quantum i poprzez niego chce wytropić generała. 


Nieoczekiwanie osobą, która pomoże Camille w dopięciu swojego celu, jest agent brytyjskiego wywiadu, James Bond. Camille początkowo bierze go za kogoś innego i upatruje w nim swojego wroga. Przekonuje się, że jest inaczej, kiedy Bond ratuje ją z poważnej opresji – wydziera ją z rąk generałowi Medrano, który zamierzał wykorzystać ją seksualnie, a potem zabić. 


Camille razem z Bondem docierają do miejsca, w którym Dominic Green ma zamiar ubić intratny interes dla swojej firmy z generałem Medrano. Tam, w scenerii boliwijskiej pustyni, Bond zamierza ostatecznie rozprawić się z Greene'em, a Camille zdobywa się na dokonanie zemsty na wojskowym sadyście Medrano. 

Pełna biografia »

Camille - powiązania postaci

Camille
Fot: DFree / Shutterstock.com
Aktor: Olga Kurylenko

Camille - Opinie

5 + 6 =

Quantum of Solace - podobne filmy

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne