Sherlock


0 głosy
Sherlock
Oceń film
0.00

Sherlock - fabułaSherlock - film o detektywieSherlock to film opowiadający o przygodach detektywa Sherlocka Holmesa i jego wspólnika Doktora Watsona. Film opowiada o ich wspólnych przygodach, w których rozwiązują skomplikowane zagadki kryminalne.

Sherlock Holmes i jego współpraca z Doktorem WatsonemSherlock Holmes jest znanym detektywem, który wykorzystuje swoje wyjątkowe umiejętności dedukcji, aby rozwiązywać skomplikowane zagadki kryminalne. Jego współpraca z Doktorem Watsonem jest niezbędna do rozwiązywania zagadek. Watson jest lekarzem, który wspiera Sherlocka w jego pracy.

Złoczyńcy i ich zagadkiSherlock i Watson spotykają się z wieloma złoczyńcami, którzy stawiają im wyzwania. Przeciwnicy Sherlocka są zazwyczaj inteligentni i wymyślają skomplikowane zagadki, które Sherlock musi rozwiązać. Sherlock i Watson muszą wykorzystać swoje umiejętności, aby rozwiązać zagadki i pokonać złoczyńców.

ZakończenieSherlock i Watson zawsze kończą swoje przygody sukcesem. Dzięki ich wspólnym wysiłkom udaje im się rozwiązać skomplikowane zagadki i pokonać złoczyńców. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Sherlock i Watson są bohaterami.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Sherlock obsada
Sherlock
Kategoria: Filmy
Gatunek: Kryminał, Dramat
Czas trwania: 90 min.
Reżyseria: Toby Haynes, Euros Lyn, Paul McGuigan
Scenariusz: Mark Gatiss, Steven Moffat
Produkcja: USA, Wielka Brytania
Premiera: 25 lipca 2010 (Wielka Brytania)
11 października 2011 (Polska)

Sherlock - gdzie obejrzeć

14,99 zł
w pakiecie
Film dostępny w pakiecie Multi (opłata miesięczna) - dla klientów T-Mobile pierwszy miesiąc za darmo
Oglądaj

Sherlock - Opinie

7 + 9 =

Sherlock - polecane w tej kategorii

Sherlock - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne