Klub Jimmy'ego


0 głosy
Jimmy's Hall
Oceń film
0.00

Klub Jimmy'ego - fabułaFabuła filmu "Klub Jimmy'ego"Film "Klub Jimmy'ego" to opowieść o grupie nastolatków, którzy postanawiają stworzyć własny klub. Głównym bohaterem jest Jimmy, który wraz ze swoimi przyjaciółmi, w tym zwariowanym i zabawnym Chasem, tworzy Klub Jimmy'ego.

Jimmy i jego przyjaciele postanawiają założyć klub, aby móc spędzać czas razem i cieszyć się swoją wolnością. Niestety, ich plany szybko zostają pokrzyżowane przez ich rodziców, którzy nie chcą, aby ich dzieci spędzały czas w klubie.

Przyjaciele Jimmy'egoJimmy ma wielu przyjaciół, którzy wspierają go w jego przygodzie. Są to m.in. jego najlepszy przyjaciel Chase, który jest zawsze gotowy do zabawy i wspiera Jimmy'ego w jego pomysłach, oraz jego dziewczyna, która jest zawsze gotowa do wspierania go w jego przygodach.

PrzeszkodyJimmy i jego przyjaciele muszą stawić czoła wielu przeszkodom, aby zrealizować swój plan. Muszą zmierzyć się z rodzicami, którzy nie chcą, aby ich dzieci spędzały czas w klubie, oraz z lokalnym gangiem, który chce zniszczyć ich klub.

ZakończenieJimmy i jego przyjaciele muszą zjednoczyć siły, aby pokonać wszystkie przeszkody i zrealizować swój plan. W końcu udaje im się stworzyć Klub Jimmy'ego i cieszyć się swoją wolnością. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Jimmy i jego przyjaciele mogą cieszyć się swoim klubem.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Klub Jimmy'ego obsada
Klub Jimmy'ego
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 109 min.
Reżyseria: Ken Loach
Scenariusz: Paul Laverty
Produkcja: Francja, Irlandia, Wielka Brytania
Premiera: 31 października 2014 (Polska)
22 maja 2014 (świat)

Klub Jimmy'ego - gdzie obejrzeć

od 9,90 zł
za film
Oglądaj
11 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Klub Jimmy'ego - Opinie

2 + 5 =

Klub Jimmy'ego - polecane w tej kategorii

Klub Jimmy'ego - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne