Różyczka


5 głosy
Różyczka
Oceń film
4.20

Różyczka - fabułaRóżyczka - historia miłościRóżyczka to historia miłości, która przetrwała wszystko. Główną bohaterką jest Róża, młoda dziewczyna, która mieszka w małej wiosce na południu Polski. Jest piękną, młodą kobietą, która ma wielu adoratorów. Jednak jej serce należy do Janka, młodego chłopaka z sąsiedniej wioski.

Przeszkody na drodze do szczęściaNiestety, ich miłość nie jest łatwa. Ich rodziny są wrogami od wielu lat i nie chcą dopuścić do ich związku. Róża i Janek są zmuszeni do ukrywania swojej miłości. Wkrótce jednak okazuje się, że ich miłość jest silniejsza niż wszystkie przeszkody.

Róża i Janek walczą o szczęścieRóża i Janek postanawiają walczyć o swoje szczęście. Próbują przekonać swoje rodziny, że ich miłość jest prawdziwa i szczera. Niestety, ich starania nie przynoszą rezultatów. W końcu postanawiają uciec razem.

Różyczka - happy endUcieczka Róży i Janka okazuje się sukcesem. Ich rodziny w końcu zgadzają się na ich związek i wszyscy są szczęśliwi. Róża i Janek mogą wreszcie cieszyć się swoją miłością i szczęściem. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, a Róża i Janek zostają razem na zawsze.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Różyczka obsada
Różyczka
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Obyczajowy
Czas trwania: 115 min.
Reżyseria: Jan Kidawa-Błoński
Scenariusz: Maciej Karpiński, Jan Kidawa-Błońsku
Produkcja: Polska
Premiera: 12 marca 2010 (Polska)
12 marca 2010 (świat)

Różyczka - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Oglądaj

Różyczka - Opinie

2 + 8 =

Różyczka - polecane w tej kategorii

Różyczka - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne