Wielkie oczy


1 głosy
Big Eyes
Oceń film
5.00

Wielkie oczy - fabułaFabuła filmu "Wielkie oczy"Film "Wielkie oczy" to opowieść o dziewczynce o imieniu Suzie. Ma ona wielkie oczy, które są jej największą zaletą. Suzie mieszka z rodzicami w małym miasteczku. Pewnego dnia jej rodzice znikają bez śladu.

Poszukiwania rodzicówSuzie postanawia wyruszyć w podróż, aby odnaleźć swoich rodziców. W jej poszukiwaniach pomaga jej przyjaciel, który ma wielkie oczy. Razem wyruszają w niebezpieczną podróż, aby odnaleźć rodziców.

Spotkanie z tajemniczym mężczyznąW trakcie swojej podróży Suzie i jej przyjaciel spotykają tajemniczego mężczyznę o imieniu John. John jest bardzo dobrym człowiekiem i pomaga im w ich poszukiwaniach. Razem wyruszają w dalszą podróż, aby odnaleźć rodziców.

Walka z złemW trakcie swojej podróży Suzie i jej przyjaciele spotykają złego czarownika, który chce zniszczyć ich miasto. Suzie i jej przyjaciele muszą stawić czoła złemu czarownikowi i walczyć o swoje miasto.

Happy endDzięki odwadze i determinacji Suzie i jej przyjaciół udaje się pokonać złego czarownika. W końcu odnajdują oni rodziców Suzie i wszyscy razem wracają do domu. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym rodzina Suzie jest razem i szczęśliwa.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Wielkie oczy obsada
Wielkie oczy
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 110 min.
Reżyseria: Tim Burton
Scenariusz: Scott Alexander, Larry Karaszewski
Produkcja: USA
Premiera: 2 stycznia 2015 (Polska)
25 grudnia 2014 (świat)

Wielkie oczy - gdzie obejrzeć

8 zł
za film
Oglądaj

Wielkie oczy - Opinie

3 + 8 =

Wielkie oczy - polecane w tej kategorii

Wielkie oczy - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne