Łowcy głów


1 głosy
Hodejegerne
Oceń film
4.00

Łowcy głów - fabułaFabuła filmu "Łowcy głów"Film "Łowcy głów" to opowieść o przygodach trzech przyjaciół: Jacka, Dylana i Amandy. Wszyscy trzej są studentami wyższej uczelni.

Początek przygodyWszystko zaczyna się, gdy Jack i Dylan spotykają się w barze. Tam poznają Amandę, która jest studentką tej samej uczelni. Amanda opowiada im o tajemniczym miejscu, które znajduje się w lesie. Miejsce to jest zamieszkane przez ludzi, którzy żyją w izolacji od reszty świata.

Wyprawa do lasuJack, Dylan i Amanda postanawiają wyruszyć w podróż do tego tajemniczego miejsca. W lesie spotykają grupę ludzi, którzy nazywają siebie "Łowcami Głów". Łowcy Głów są zbuntowanymi wojownikami, którzy walczą z władzą.

Walka o wolnośćJack, Dylan i Amanda postanawiają dołączyć do Łowców Głów i walczyć o wolność. Wkrótce okazuje się, że władza ma wielu wrogów, którzy chcą zniszczyć Łowców Głów. Przyjaciele muszą stawić czoła wielu niebezpieczeństwom, aby ocalić swoją wolność.

ZakończenieJack, Dylan i Amanda walczą dzielnie, aby ocalić swoją wolność. W końcu udaje im się pokonać władzę i odzyskać wolność. Przyjaciele wracają do domu, gdzie czekają na nich ich przyjaciele i rodzina. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym wszyscy są szczęśliwi i wolni.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Łowcy głów obsada
Łowcy głów
Kategoria: Filmy
Gatunek: Kryminał, Thriller
Czas trwania: 98 min.
Reżyseria: Morten Tyldum
Scenariusz: Ulf Ryberg, Lars Gudmestad
Produkcja: Niemcy, Norwegia
Premiera: 25 maja 2012 (Polska)
4 sierpnia 2011 (świat)

Łowcy głów - gdzie obejrzeć

23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Łowcy głów - Opinie

1 + 6 =

Łowcy głów - polecane w tej kategorii

Łowcy głów - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne