Bogowie ulicy


1 głosy
End of Watch
Oceń film
5.00

Bogowie ulicy - fabułaFabuła filmu "Bogowie ulicy"Film "Bogowie ulicy" to opowieść o młodym chłopaku, Jacku, który wraz ze swoim przyjacielem, Markiem, próbuje przetrwać w trudnym świecie ulicy. Jack i Marek są członkami gangu, który działa na ulicach ich miasta. Chłopcy są wystawieni na ciągłe niebezpieczeństwa, ale starają się zachować godność i honor.

PostacieGłównymi bohaterami filmu są Jack i Marek. Jack jest młodym chłopakiem, który próbuje przetrwać w trudnym świecie ulicy. Jest odważny i zdeterminowany, aby zapewnić sobie i swojemu przyjacielowi bezpieczeństwo. Marek jest bardziej doświadczonym członkiem gangu, który wspiera Jacka w jego wysiłkach.

KonfliktKonflikt w filmie pojawia się, gdy Jack i Marek zostają wplątani w konflikt między dwoma grupami gangów. Chłopcy muszą stawić czoła przeciwnikom, aby ocalić swoje życie i honor. Muszą również stawić czoła własnym słabościom i wybrać właściwą drogę.

RozwiązanieJack i Marek muszą zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu, aby ocalić swoje życie i honor. W końcu udaje im się znaleźć wyjście z sytuacji i odnaleźć własną drogę. Chłopcy odkrywają, że prawdziwa siła tkwi w ich przyjaźni i wspólnym dążeniu do celu.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Bogowie ulicy obsada
Bogowie ulicy
Kategoria: Filmy
Gatunek: Kryminał, Thriller
Czas trwania: 104 min.
Reżyseria: David Ayer
Scenariusz: David Ayer
Produkcja: USA
Premiera: 14 grudnia 2012 (Polska)
8 września 2012 (świat)

Bogowie ulicy - gdzie obejrzeć

od 5 zł
za film
Film dostępny też w pakiecie Cineman VOD (opłata miesięczna)
Film dostępny też w pakiecie Cineman VOD HD (opłata miesięczna)
Oglądaj

Bogowie ulicy - Opinie

5 + 9 =

Bogowie ulicy - polecane w tej kategorii

Bogowie ulicy - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne